KonKo
14.10.14,20:12
Zdravím,

otváram internetové krajčírstvo, ktoré bude robiť iba špecifické doplnky na zákazku a podľa presného želania klienta. Chcem sa teda opýtať, či musím uvádzať aj nutnosti, ktoré sú potrebné pri eshope, no ja eshop neplánujem, chcem fungovať len prostredníctvom formulára a komunikácie cez mail. Čo všetko je nutné pri takejto forme (VOP, etc.)? Nakoľko mám odozvy aj v zahraničí, rád by som ponúkal SLUŽBY, nie priamo tovar, celosvetovo.

Ďakujem za odpoveď,
K
Juraj Maťaše
18.10.14,08:03
Ahoj :)

Keďže sa nejedná o eshop tak nič také nepotrebuješ. Zrejme ide hlavne o výrobu na mieru takže tam ani žiadne produkty mať nebudeš. Môžeš na webe prezentovať svoju doterajšiu prácu (dokonca by si to mal robiť aby návštevník videl tvoje referencie).
Ekonoom.sk
21.10.14,20:17
Áno, presne tak. Vašou náplňou bude poskytovanie služieb a internetová stránka pre Vás bude fungovať iba ako marketingový nástroj. Samozrejme odporúčam Vám uvádzať na Vašej stránke postup objednania, fotogalériu, prípadne obchodné podmienky pre pravidelných odberateľov ako sú firmy, organizácie a pod. Čím poukážete na profesionalitu Vašich služieb a produktov.