apollinaris
14.10.14,21:29
Zdravim, mam na penise materske znamienko. To mi zatial velmi nevadi, skor mi vadi, ze na tom znamienku su asi 2 male cierne bodky. Neviete co to je? Je to normalne, ze sa vyskytnu na znamienku male cierne bodky? Mam uz ich tam velmi dlho. Znamienko ma neskrabe ani neboli.
Dakujem za odpoved
lujza.j
14.10.14,19:33
buchač
14.10.14,19:35
https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=znamienko+na+penise&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

DOPLNENIE:

apollinaris (Dnes 05:42) tam pisu o znamienku, ktore ma tvar ciernej bodky. Tu ale ide o to, ze ja mam trosku vypukle znamienko a na nom su cierne bodky. Mozno su tam uz od malicka..ja som si prezeral to znamienko pred rokom a uz tam boli
-------------------------------------------------------------------

Očúvaj ma chlapče, mládenec a či chlap.
Neviem, do ktorej skupiny by som Ťa mal zaradiť, ale tie prvé dve ešte chápem...povedzme obavy, strach a či aj hanba.
No ak si chlap, tak sa aj čudujem, že si už dávno nebol u lekára-dermatológa. Ostatne, šak skoro všetky linky ohľadom tohoto problému odporúčajú odbornejšie vyšetrenie.

P.S.:
...normálne som aj očakával ešte aj nejaké foto danej oblasti...lebo aj takí už tu boli.;)
bodliak
14.10.14,19:45
A umyť to si skúšal ?
apollinaris
15.10.14,02:42
tam pisu o znamienku, ktore ma tvar ciernej bodky. Tu ale ide o to, ze ja mam trosku vypukle znamienko a na nom su cierne bodky. Mozno su tam uz od malicka..ja som si prezeral to znamienko pred rokom a uz tam boli
buchač
15.10.14,05:12
Doplnené.
Estetic
15.10.14,10:11
Znamienko v tejto loakalite s bodkami či bez bodiek by malo byť sledované na kožnej ambulancii.
petermikuláš
15.10.14,13:35
Na to Ti tu ani nikto z nás zdravotníkov neodpovie, pretože odpoveď Ti dá jedine a jedine kožný lekár /dermatológ, dermatovenerológ/ po vyšetrení. Vyšetrenie je bezbolestné takže hajde na kožné.
Penzin
15.10.14,14:20
len aby to nebolo nebezpecne.. skoc za koznym
luja5
15.10.14,14:30
Považujem za najlepšie rady nepodceňovať to a ísť ku kožnému lekárovi, k nemu nepotrebuješ odporúčanie od všeobecného lekára.
Aj ja mám jedno podobné znamienko, aj keď nie s celkom čiernymi bodkami, ale dosť tmavými v porovnaní s farbou znamienka, len na inom mieste:). Dávam si ho však pravidelne najmenej raz za rok skontrolovať u kožného lekára, lebo už mi jedno podobné znamienko vyberali(!!). So znamienkami je to nevyspytateľné (podľa vlastných skúseností), nikdy nie sú dve úplne rovnaké, už len preto, že sú umiestnené na rôznych miestach a tým aj rôzne dráždené, nemajú presne rovnakú veľkosť a farbu... Takže čo to je Ti môže povedať len kožný lekár, keď znamienko prezrie, preto ako napísal petermikuláš – hajde na kožné;).