Abygeil
15.10.14,13:52
Ahojte vopred ďakujem,

mám taký dosť veľký problém v auguste som mala operáciu a bola som na PNke so 13sept som sa nechala vypísať do práce. Minulý týždeň 8okt. som mala pracovný úraz spôsobený 3osobou. Pracujem ako vodič. Mne povedali že mám vykĺbený kŕčny a hrudný stavec mam golier. Viete mi poradiť ako to mám riešiť ďalej chcela som ísť požiadať o kúpele po operácii, ale neviem či vôbec môžem ? Či mám doliečiť zas toto , či ako?
avalik
15.10.14,12:03
Či si schopná absolvovať kúpele po operácii vzhľadom na neskorší úraz posúdi len tvoj ošetrujúci lekár.
Abygeil
15.10.14,12:15
len sa bojí čo zas bude a fakt neviem kedy by som dostala kúpele na kolko to nieje zo dna na deň operáciu som absolvovala už 3x nebola som ešte v kúpeloch nikdy a a to som na všetko sama. A nieto ani jedna robota je v nedohľadne ani do druhej to nejde. :-/
avalik
15.10.14,12:24
Napíš jasne o čo ti ide. V názve píšeš o PNke a v texte sa pýtaš na kúpele.
Abygeil
15.10.14,12:43
ide o to že som chcela žiadať o kúpele po operácii len som mala pracovný úraz a som opäť na PNke nie mojím zavinením či mi vypíšu kúpele na gyn, problémy po operácii ale vidím že sa tu ,,veľa" dozviem Ďakujem
avalik
15.10.14,12:57
No nemáme tu vešteckú guľu aby sme posúdili tvoj zdravotný stav.
Abygeil
15.10.14,14:44
tak odporúčam zakúpiť ďakujem
kukučka
15.10.14,16:12
Prečítaj si, čo si nám tu napísala a skús si aj odpovedať, ak nevieš, doplň údaje.
Ale zdravotný stav ti tu neposúdi nikto.