Ekonomka74
15.10.14,16:54
Mám na vás otázku kolegovia a kolegyne, ktorí účtujú v jednoduchom,alebo podvojnom účtovníctve. Stala sa mi situácia,že som prevzala jednoduché účtovníctvo SZČO, platcu DPH počas roka, od 1.8.2014. Ked mi klient doniesol doklady, tak boli iba zoradené chronologicky po sebe bez akéhokoľvek výstupu, alebo dokladu o zaúčtovaní, iba ceruzkou popísané čísla. Zostala som prekvapená z takéhoto prístupu, pretože štandartne pri odovzdávaní účtovníctva sa vždy všetky výstupy dávajú v tlačenej forme /ja to tak na komplet robím/ ale zmierila som sa so skutočnosťou,že si to vytlačím na vlastné náklady!
Nakoniec mi bolo zaslané : účtovný denník k 31.7.2014, kniha pohľadávok, záväzkov, pokladničná kniha a kniha bankových výpisov. Dovolím si pripomenúť,že pani účtovníčka neúčtovala vôbec mesačný bankový výpis na komplet,ale nechávala si od klienta dokladať iba prevodné príkazy o úhrade záväzkov a DPH, ostatné pohyby, ako poplatky a podobne neúčtovala!!!!
Ale problém nastal v momente, ked som začala žiadať o zaslanie príjmových a výdavkových pokladničných dokladov + DPH evidenciu k jednotlivým podaným daňovým priznaniam a tak som si to chcela skompletizovať a podokladať,
bývalé účtovníčky ma sarkasticky obvinili z amatérizmu a neschopnosti, že som zaspala dobu, že manipulujem klienta v ich neprospech, že poslané výstupy elektronicky mi plne postačujú a že si mám pokladničné doklady “vytlačiť” z peňažného denníka, lebo tam sú a to mi údajne úplne stačí! Konkrétne ich odpovede viem zaslať....
Keď som začala vysvetľovať, že databázou nedisponujem a že nemám si ako pokladničné doklady dotlačiť a doložiť, akonáhle som sa pýtala na interné smernice,alebo na spôsob uplatňovania pohonných hmôt do nákladov, tak odpoveďou mi bolo,že si interné smernice mám si urobiť sama, že oni sa na knihe jázd nedohodli a strhla sa z ich strany vlna urážok a útokov na mňa, že keď sa budem údajne vyhrážať a ich obťažovať emailami, tak ma povedú pred právnika a že sa bavia iba so slušnými ľuďmi. Nakoľko je medzi nami značný vekový rozdiel, bola som sarkasticky vyzvaná, aby som popracovala na skúsenostiach a znalostiach v účtovaní, pretože bývalá pani účtovníčka je renomovaná účtovníčka, o ktorej znalostiach sa mi môže iba snívať.....
Definitíva je taká, že nemám stále doklady od nich, za ktoré klient riadne zaplatil, okrem toho klienta presviedčali, že ako živnostník si musí viesť skladovú evidenciu /obrat má cca 58tis. Eur ročne/ a za čo aj platil 100 Eur mesačne extra naviac!!! A ešte ho prinútili im kúpiť licenciu na software. Toto síce odovzdali, ale samozrejme bez vytlačených výstupov!!!!
Cítim sa dotknutá z takéhoto výstupu, pretože si nemyslím, že by som si pýtala niečo, čo je podla mna úplne samozrejmá súčasť zúčtovaných dokladov podľa zákona o účtovníctve.
Čo mám robiť, alebo čo by ste robili vy na mojom mieste???
kukučka
15.10.14,15:11
.
Stala sa mi situácia,že som prevzala jednoduché účtovníctvo SZČO, platcu DPH počas roka, od 1.8.2014. Ked mi klient doniesol doklady, tak boli iba zoradené chronologicky po sebe bez akéhokoľvek výstupu, alebo dokladu o zaúčtovaní, iba ceruzkou popísané čísla.

Ako dlho bol ich zákazníkom? Má komplet minuloročné doklady a uzávierku?
Ak nemáš pokl. doklady, to ti odovzdali očíslované bločky z obchodu? Doplň prosím ťa - rozumiem tomu dobre?
Nuž toto by si zrejme mal vybaviť pán podnikateľ, aby dostal to, začo platil. Mal vôbec s nimi zmluvu? Máš ju s ním ty?
Nechcela by som byť na tvojom mieste v prípade daňovej kontroly.
Prajem pevné nervy a držím ti palce.
Tweety
15.10.14,16:17
Byť na tvojom mieste, vzdám sa takéhoto klienta.
ekopo
15.10.14,16:25
Byť na tvojom mieste, vzdám sa takéhoto klienta.
myslím si že klient nemôže za danú situáciu tak prečo to vzdávanie. Dohodol by som sa s klientom, vysvetlil situáciu a spätne skúsil urobiť účto od 1.1.2014...........
Tweety
15.10.14,16:39
Byť na tvojom mieste, vzdám sa takéhoto klienta.
myslím si že klient nemôže za danú situáciu tak prečo to vzdávanie. Dohodol by som sa s klientom, vysvetlil situáciu a spätne skúsil urobiť účto od 1.1.2014...........
No nie je to také jednoznačné, že nemôže, za vedenie účtovníctva stále zodpovedá účtovná jednotka. Teda je na ňom, akú kvalitnú účtovníčku zamestnáva.
fortunka
15.10.14,16:42
No odhliadnuc od faktov ako "spravne viest uctovnictvo", by som to so starymi uctovnickami ja vobec neriesila a myslim si o tom strucne toto:
1) preberanie dokladov od "byvalych" uctovnikov byva tazke vzdy, kazdy ma iny system, kazdy si to robi inak. Poznam takych co uctuju pocas roka vsetko "na oko" a v uzavierke do douctuju. Nemozes vediet aku disciplinu v noseni dokladov mal klient / alebo ma vacsina ich klientov a teda maju vsetko nastavene tak, ze "co ak".
2) riesit veci poburovanim sa nie je na mieste, nakolko nikto nevie aky mali s podnikatelom vztah, na com sa naozaj dohodli/nedohodli a preco sa rozhodol uctovnika zmenit atd. Ty sa s nim dohodni ako to urobite a ako to budete robit, co ti ma dodat a zohnat, pripadne co ho bude stat douctovanie starych mesiacov a hotovo. Podla tych dokladov co dali, by si mohla vidiet ako to uctovali...
3) K vytlacaniu doklad mam rovnaky postoj ako oni... ked mam maleho podnikatela, tlacim to naraz v ramci uzavierky (nemusim precislovavat, prepisovat, prehadzovat) a vobec nikdy netlacim ziadne vystupy typu penazny dennik, zoznamy zavazkov a pod (maximalne pre odsuhlasenie zostatkov a uhrad, kontroly... potom idu do smetneho kosa). Na konci roka to s vykazmi a danovym davam na CDcko v pdfkach vsetko.

A este jedna vec... ja poznam aj take uctovnicky co tie uctovne dokumenty zlikviduju, nedaju s papiermi nic... cize mozete byt radi, ze aspon nieco mate. A zlost tu nepomoze, iba praca... :) A nevzrusovat sa...
Ekonomka74
15.10.14,16:45
Fortunka beriem tvoje slová, ale ked odovzdávam v priebehu roka účtovníctvo a viem,že bude niekto po mne pokračuje, tak podľa mňa odovzdám účtovníctvo čitateľné a vytlačím čo treba. Nie? Chalanisko nemal toho veľa mesačne a pravidelne platil a nosil doklady.
fortunka
15.10.14,16:49
Fortunka beriem tvoje slová, ale ked odovzdávam v priebehu roka účtovníctvo a viem,že bude niekto po mne pokračuje, tak podľa mňa odovzdám účtovníctvo čitateľné a vytlačím čo treba. Nie? Chalanisko nemal toho veľa mesačne a pravidelne platil a nosil doklady.
Podla mna treba brat do uvahy aj nieco ako "urazeny uctovnik", cize ja by som z ich strany neriesila uz nic. Nepomozu. A dalsia vec... mozno uctuju len na oko a potom ozajstnu pracu si vyuctuju ako "uzavierkovu fakturu" po ukonceni zdanovacieho obdobia... ako hovorim, kazdy ma iny system a netreba sa vzrusovat nad tym :) Ked tak nech si to riesi podnikatel, ak jemu nic nechyba (ze by postracali napr. doklady)... tak douctovanie tych par dokladov nemoze byt problem a nech si napr. to dotlacenie zaplati ak je to problem.
Dáša_
15.10.14,16:50
a bola predchádzajúca účtovníčka vyplatená?
Ekonomka74
15.10.14,16:53
Ano, všetko im vždy platil hned po DPH priznaní....viem,že každý má svoj systém, ale mne už ide o princíp skôr....a presne toto napadlo aj mna, takto sa správa účtovník, ktorému klient neplatí.....
Dáša_
15.10.14,17:08
Inak, ja za klientov zásadne nerobím knihy jázd ani cesťáky - to si musia sami, to si predsa nebudem vymýšľať... Aj ked napríklad podľa tankovania viem aspon niektore body...
Liptáčik
15.10.14,19:12
Zaráža ma postup predchádzajúcich účtovníkov - ale to je môj názor. Ja - ak náhodou odovzdávam účtovníctvo v priebehu roka, urobím kompletnú uzávierku ako keby bol koniec roka so všetkými výstupmi a aj keď mi je ľúto za klientom - poviem si - moja práca je moja vizitka. A tak by som si predstavovala preberať účtovníctvo po niekom. Ale to sú tiež moje predstavy. Tebe držím palce a želám kopu trpezlivosti. Na záver rada: Keďže sa pod ročnú uzávierku podpíšeš Ty, asi by som radšej zúčtovala doklady podľa seba od začiatku roku. A ak nie, veľmi by som zvažovala, či sa pod ročnú uzávierku v tomto roku podpíšem.
uctovnicka12
15.10.14,20:19
Najlepšie je preberať účtovníctvo na začiatku roka. Ja som raz preberala v strede a tým, že klient sa pohádal s účtovníčkou, nedal mi na ňu ani kontakt. Nakoniec som si celý rok urobila sama.Neskôr som pochopila, prečo sa pohádal s bývalou účtovníčkou a ja s ním končím tiež. S niektorými ľuďmi je totiž veľmi ťažká komunikácia. Nemám rada arogantné panie, ktoré si myslia, že nikto im nič nemôže, ale zase niekedy je problém aj na strane klienta a účtovníčka možno iba stratila nervy. A ani nemám rada ak niekto preberá účtovníctvo a snaží sa zvýšiť svoju cenu okydaním predchádzajúceho účtovníka. To sa mi stalo dávnejšie a pani čo to urobila ma raz videla a bez toho aby si pozrela výstupy z účtovníctva, zhodila ma pred riaditeľom , ktorý nerozumel ani základom účtovníctva úplne bez argumentov, ako nejakú chuderu. Pointa bola, že chcela oveľa vyšší plat ako som mala ja čo som odchádzala. Nepovažujem, takéto jednanie za profesionálne a nikdy by som sa k takému neznížila. A ďalšia skúsenosť ako začiatočníčka som prerábala komplet celý rok po pani , ktorá má doteraz renomovanú účtovnú agentúru. Mala som chvíľami pocit, že postupy účtovania tá pani nikdy nečítala. Ľudia sme rôzni aj účtovníci aj klienti a niekedy si zbytočne robíme problémy .Pri jednaní s bývalým alebo budúcim účtovníkom radšej zaujímam kolegiálny postoj a všetko je jednoduchšie. Kto má čisté svedomie nemá problém s komunikáciou. Chyby robíme všetci a verím, že väčšina neúmyselne. Stačí keď nás trestá štát neustálymi a niekedy nezmyselnými legislatívnymi zmenami a nemali by sme sa trestať sami tým že spolu škaredo jednáme alebo odmietame komunikovať.
Zita5
16.10.14,06:22
Túto tému považujem za neserióznu, nakoľko chýba mi tu vyjadrenie bývalej účtovníčky a klienta (ako si aj on plnil svoje povinnosti). Toto je celé o jednostrannom pohľade novej účtovníčky .Je neseriózne sem prilepiť niekoho email a celkovo ako komunikáciu.Beriem to ako ohováranie .Dúfam, že sa zadávateľka neurazí, ale ak ste komunikovali týmto tónom s bývalou účtovníčkou , možno sa ani nečudujem, že to takto dopadlo .Vo VPD a PPD vidím ten najmenší problém.Čo sa týka pracovných ciest ....ja osobne im ich nebudem vyrábať Podnikateľ si musí vedieť viesť evidenciu a spracovať cestovný príkaz .Ja som tu na zaúčtovanie a prepočet CP.Taktiež aj skladové hospodárstvo , to je vec podnikateľa.Ja keby som prebrala v strede roka účtovníctvo, aj tak si ho musím nahodiť od 1.januára ....veľa vecí sa dalo riešiť s kľudom , veľa vecí je vo Vašich rukách. Aj klienti nemajú prístup k účtovníctvu rovnaký , jeden Vám odovzdá všetko načas a v poriadku , odovzdá Vám aj denné uzávierky z ERP či mesačné a celkovo všetko čo potrebujete k uzatvoreniu mesiaca k DPH ....ale sú aj takí , že všetko odovzdávajú na viac krát .A veľa krát to stojí naozaj námahu, aby ste niečo dostali do rúk .Čiže toto všetko sa dalo vybaviť s kľudom a ohľaduplnosťou pre obe strany .

Takže veľa trpezlivosti Vám želám a možno ak začnete s kľudom tak všetko sa bude odvíjať lepšie .
Možno sa Vám moja odpoveď nebude zdať celkom férová , ale aj mňa Váš úvodný príspevok zarazil, lebo takto vykrikovať do sveta sa nepatrí :) Treba si to interne vyriešiť.
Reakciu účtovnej kancelárie nemôžem inak komentovať , možno to jednanie bolo od začiatku vedené nesprávnym tónom a potom to možno vyvrcholilo odvetou aj z druhej strany.Neviem, to si len myslím.
Želám Vám veľa úspechov v práci .
Ekonomka74
16.10.14,06:45
Beriem váš názor, ale ja vychádzam z toho, čo mi bolo odovzdané a v akom stave. Nikoho neposudzujem, mne ide iba o stav odovzdaných dokladov o čom si myslím,že takto by to asi nemalo vyzerať. Klient bol mladý chalanisko, ktorý sa spoľahol a všetko doniesol na čas a zaplatil....
Ale už túto tému uzatváram, budem si predsa musieť všetky tie výdavkové a príjmové pokladničné doklady vystaviť sama spätne, alebo asi nahodiť všetko znova, dotlačiť a uložiť.
Dakujem za váš názor.
Ing. Ľubomír Janoška
16.10.14,07:37
Túto tému považujem za neserióznu, nakoľko chýba mi tu vyjadrenie bývalej účtovníčky a klienta (ako si aj on plnil svoje povinnosti). Toto je celé o jednostrannom pohľade novej účtovníčky .Je neseriózne sem prilepiť niekoho email a celkovo ako komunikáciu.Beriem to ako ohováranie .Dúfam, že sa zadávateľka neurazí, ale ak ste komunikovali týmto tónom s bývalou účtovníčkou , možno sa ani nečudujem, že to takto dopadlo .Vo VPD a PPD vidím ten najmenší problém.Čo sa týka pracovných ciest ....ja osobne im ich nebudem vyrábať Podnikateľ si musí vedieť viesť evidenciu a spracovať cestovný príkaz .Ja som tu na zaúčtovanie a prepočet CP.Taktiež aj skladové hospodárstvo , to je vec podnikateľa.Ja keby som prebrala v strede roka účtovníctvo, aj tak si ho musím nahodiť od 1.januára ....veľa vecí sa dalo riešiť s kľudom , veľa vecí je vo Vašich rukách. Aj klienti nemajú prístup k účtovníctvu rovnaký , jeden Vám odovzdá všetko načas a v poriadku , odovzdá Vám aj denné uzávierky z ERP či mesačné a celkovo všetko čo potrebujete k uzatvoreniu mesiaca k DPH ....ale sú aj takí , že všetko odovzdávajú na viac krát .A veľa krát to stojí naozaj námahu, aby ste niečo dostali do rúk .Čiže toto všetko sa dalo vybaviť s kľudom a ohľaduplnosťou pre obe strany .

Takže veľa trpezlivosti Vám želám a možno ak začnete s kľudom tak všetko sa bude odvíjať lepšie .
Možno sa Vám moja odpoveď nebude zdať celkom férová , ale aj mňa Váš úvodný príspevok zarazil, lebo takto vykrikovať do sveta sa nepatrí :) Treba si to interne vyriešiť.
Reakciu účtovnej kancelárie nemôžem inak komentovať , možno to jednanie bolo od začiatku vedené nesprávnym tónom a potom to možno vyvrcholilo odvetou aj z druhej strany.Neviem, to si len myslím.
Želám Vám veľa úspechov v práci .

Dá sa o tom polemizovať. Keby som vymieňal účtovníčku, trval by som na tom, že pre potrebu delimitácie sa musí urobiť predbežná uzávierka (podpísaná klientom a končiacou účtovníčkou), aby vo všetkom bolo jasno. Ak vo všetkom nie je jasno, môžeme riešiť neporiadok na strane odovzdávajúceho alebo na strane klienta.
Zita5
16.10.14,07:42
Túto tému považujem za neserióznu, nakoľko chýba mi tu vyjadrenie bývalej účtovníčky a klienta (ako si aj on plnil svoje povinnosti). Toto je celé o jednostrannom pohľade novej účtovníčky .Je neseriózne sem prilepiť niekoho email a celkovo ako komunikáciu.Beriem to ako ohováranie .Dúfam, že sa zadávateľka neurazí, ale ak ste komunikovali týmto tónom s bývalou účtovníčkou , možno sa ani nečudujem, že to takto dopadlo .Vo VPD a PPD vidím ten najmenší problém.Čo sa týka pracovných ciest ....ja osobne im ich nebudem vyrábať Podnikateľ si musí vedieť viesť evidenciu a spracovať cestovný príkaz .Ja som tu na zaúčtovanie a prepočet CP.Taktiež aj skladové hospodárstvo , to je vec podnikateľa.Ja keby som prebrala v strede roka účtovníctvo, aj tak si ho musím nahodiť od 1.januára ....veľa vecí sa dalo riešiť s kľudom , veľa vecí je vo Vašich rukách. Aj klienti nemajú prístup k účtovníctvu rovnaký , jeden Vám odovzdá všetko načas a v poriadku , odovzdá Vám aj denné uzávierky z ERP či mesačné a celkovo všetko čo potrebujete k uzatvoreniu mesiaca k DPH ....ale sú aj takí , že všetko odovzdávajú na viac krát .A veľa krát to stojí naozaj námahu, aby ste niečo dostali do rúk .Čiže toto všetko sa dalo vybaviť s kľudom a ohľaduplnosťou pre obe strany .

Takže veľa trpezlivosti Vám želám a možno ak začnete s kľudom tak všetko sa bude odvíjať lepšie .
Možno sa Vám moja odpoveď nebude zdať celkom férová , ale aj mňa Váš úvodný príspevok zarazil, lebo takto vykrikovať do sveta sa nepatrí :) Treba si to interne vyriešiť.
Reakciu účtovnej kancelárie nemôžem inak komentovať , možno to jednanie bolo od začiatku vedené nesprávnym tónom a potom to možno vyvrcholilo odvetou aj z druhej strany.Neviem, to si len myslím.
Želám Vám veľa úspechov v práci .

Dá sa o tom polemizovať. Keby som vymieňal účtovníčku, trval by som na tom, že pre potrebu delimitácie sa musí urobiť predbežná uzávierka (podpísaná klientom a končiacou účtovníčkou), aby vo všetkom bolo jasno. Ak vo všetkom nie je jasno, môžeme riešiť neporiadok na strane odovzdávajúceho alebo na strane klienta.

Ja s Vami súhlasím .Moje vyjadrenie neznamená , že som za neporiadok .Ja som sa zmienila, že chyba musela byť v komunikácii a že sa mi to tu popísané celé nepáči.Je to len ohováranie , kde nie je daná možnosť obrany druhej strany .To je celé.Neprikláňam sa ani na stranu starej účtovníčky, ani na stranu novej účtovníčky.Ale Vy ako právnik viete posúdiť , že ak nemá druhá strana sa ako obhájiť , takéto verejné vykrikovanie je ohováranie .Aspoň ja mám taký názor.
Ekonomka74
16.10.14,07:50
Na základe čoho máte dojem,že je to ohováranie prosím? Ja osobne si myslím,že takto doklady sa v priebehu roka neodovzdávajú. Pokladničné doklady nemám doteraz... A to prosím bola moja otázka.
Žabinka
16.10.14,07:55
Na základe čoho máte dojem,že je to ohováranie prosím? Ja osobne si myslím,že takto doklady sa v priebehu roka neodovzdávajú. Pokladničné doklady nemám doteraz... A to prosím bola moja otázka.
súhlasím so Zita5, je to ohováranie... a prečo si toto všetko nerieši klient s jeho bývalou účtovníčkou?? je to hlavne v jeho záujme mať účtovníctvo v poriadku.. on má komunikovať s účtovníčkou..
Zita5
16.10.14,07:57
Vy ste prebrali účtovníctvo . Klienta ste mali poučiť , však aj on je zodpovedný za svoje účtovníctvo .Treba ich k tomu viesť .Všetky nedostatky, ktoré boli podľa Vás, ste mali spísať na papier a posunúť klientovi . Na základe toho, si mal klient všetko dožiadať .A nie to riešiť takouto verejnou formou. Verím, že on by bol pochodil.Ja sa nezabijem, ja tam stále vidím aroganciu ...
Ekonomka74
16.10.14,07:59
Zita5 nemyslela som to takto....mňa skôr po slušnom požiadaní zarazili ich odpovede...ale po tej komunikácii s nimi je dosť možné, že už sú v tom emócie..pripúšťam.
Zita5
16.10.14,08:00
Princíp bokom .....i napriek tomu a najmä preto, že je to mladý chalanisko , raz príde k daňovej kontrole a bude sa musieť brániť a podávať dôkazné bremeno .nemôže všetko len tak na účtovníčku ponechať.Preto píšem, že treba im veci vysvetľovať i napriek tomu , že je to vo veľa prípadoch ťažké .
Zita5
16.10.14,08:59
Zita5 nemyslela som to takto....mňa skôr po slušnom požiadaní zarazili ich odpovede...ale po tej komunikácii s nimi je dosť možné, že už sú v tom emócie..pripúšťam.

Tak možno sú aj emócie , lebo kto vie , prečo klient zrovna v polovičke roka prestal odoberať ich služby .... určite ukončenie spolupráce malo dôvod .A určite nie, že by nebol spokojný so službami.Možno výška ceny za účtovnícke služby a iné dôvody môžu byť ...
Ing. Ľubomír Janoška
16.10.14,09:12
...
Ja s Vami súhlasím .Moje vyjadrenie neznamená , že som za neporiadok .Ja som sa zmienila, že chyba musela byť v komunikácii a že sa mi to tu popísané celé nepáči.Je to len ohováranie , kde nie je daná možnosť obrany druhej strany .To je celé.Neprikláňam sa ani na stranu starej účtovníčky, ani na stranu novej účtovníčky.Ale Vy ako právnik viete posúdiť , že ak nemá druhá strana sa ako obhájiť , takéto verejné vykrikovanie je ohováranie .Aspoň ja mám taký názor.

Nie je to ohováranie, lebo nevieme, koho sa kritika týka.
Ja osobne posudzujem (a kritizujem) skutočnosť, že agenda nebola riadne odovzdaná, neboli zdokumentované fakty a teraz je priestor pre spory.
Ekonomka74
16.10.14,09:19
To presne neviem dôvody klienta na ukončenie spolupráce, ale údajne tam bola absencia komunikácie a na emaily skoro nikdy neodpovedali. On bol v kontakte iba s jednou pani účtovníčkou, ktorá robila skladovú evidenciu v jednom programe a druhá pani robila výlučne účtovníctvo vo svojom programe a túto pani stretol asi raz .......keď ma oslovil, či nespracujem jeho účtovníctvo, navrhla som mu od nového roka a nech sa s nimi dohodne na ukončení. Nečakala som,že mu vrátia doklady hneď po ich vzájomnom rozhovore, ale to nik nevie ako to prebiehalo a čo si medzi sebou povedali a to ani nechcem posudzovať či sa pohádali, alebo je to urazená ješitnosť....
renča1
16.10.14,17:47
To presne neviem dôvody klienta na ukončenie spolupráce, ale údajne tam bola absencia komunikácie a na emaily skoro nikdy neodpovedali. On bol v kontakte iba s jednou pani účtovníčkou, ktorá robila skladovú evidenciu v jednom programe a druhá pani robila výlučne účtovníctvo vo svojom programe a túto pani stretol asi raz .......keď ma oslovil, či nespracujem jeho účtovníctvo, navrhla som mu od nového roka a nech sa s nimi dohodne na ukončení. Nečakala som,že mu vrátia doklady hneď po ich vzájomnom rozhovore, ale to nik nevie ako to prebiehalo a čo si medzi sebou povedali a to ani nechcem posudzovať či sa pohádali, alebo je to urazená ješitnosť....


Ahoj, ja ťa chápem. Ja som tiež dostala takúto spoločnosť. Nešlo o živnostníka ale o sro. Učtovníctvo bolo v dezolátnom stave, ešte v máji nebolo podané danové priznanie za r.2013. Mali odklad do 30.06.2014. Učtovníctvo robila jedna nemenovaná Žilinská účtovnícka firma. Konatelia boli zhrození, smutní, pretože toto účtovníctvo nebolo dorobené od 8/2013. A mali sme len jeden mesiac na to ako tak to dať dokopy. Neboli povytláčané VPD, PPD, neboli označené dokonca ani porad.čísla došlých faktúr. No katastrofa. Komunikácia nulová s bývalou účtovníčkou...nebudem ani komentovať čo tam všetko bolo. Nakoniec to dopadlo tak, konatelia dali na súd účtov.firmu ktorá im robila účtovníctvo od r.2009. Prajem veľa nervov,ak toho nemáš veľa určite by som sa ja osobne dohodla so živnostníkom na prekontrolovaní alebo nahodení celého účtovníctva za r.2014 s určitou odmenou. Pretože ak máš po niekom zobrať niečo v čom sa ani divá s...a (pardon)nevyzná a zodpovedať za r.2014 to nie je až taká výhra.
Ekonomka74
16.10.14,19:17
romanz prečo hádzať vinu na klienta? Je to mladý chalanisko a urobil to, čo mu povedali. Tie panie mohli byť jeho mamy. Doklady doniesol, zaplatil a spoľahol sa,že je to v poriadku. Až keď som ho upozornila,že mi dali čisté doklady bez základných pokladničných dokladov a že toto nie je štandartné konanie, tak vznikol problém....
kukučka
16.10.14,20:17
Túto tému považujem za neserióznu, nakoľko chýba mi tu vyjadrenie bývalej účtovníčky a klienta (ako si aj on plnil svoje povinnosti). Toto je celé o jednostrannom pohľade novej účtovníčky .Je neseriózne sem prilepiť niekoho email a celkovo ako komunikáciu.Beriem to ako ohováranie .Dúfam, že sa zadávateľka neurazí, ale ak ste komunikovali týmto tónom s bývalou účtovníčkou , možno sa ani nečudujem, že to takto dopadlo .Vo VPD a PPD vidím ten najmenší problém.Čo sa týka pracovných ciest ....ja osobne im ich nebudem vyrábať Podnikateľ si musí vedieť viesť evidenciu a spracovať cestovný príkaz .Ja som tu na zaúčtovanie a prepočet CP.Taktiež aj skladové hospodárstvo , to je vec podnikateľa.Ja keby som prebrala v strede roka účtovníctvo, aj tak si ho musím nahodiť od 1.januára ....veľa vecí sa dalo riešiť s kľudom , veľa vecí je vo Vašich rukách. Aj klienti nemajú prístup k účtovníctvu rovnaký , jeden Vám odovzdá všetko načas a v poriadku , odovzdá Vám aj denné uzávierky z ERP či mesačné a celkovo všetko čo potrebujete k uzatvoreniu mesiaca k DPH ....ale sú aj takí , že všetko odovzdávajú na viac krát .A veľa krát to stojí naozaj námahu, aby ste niečo dostali do rúk .Čiže toto všetko sa dalo vybaviť s kľudom a ohľaduplnosťou pre obe strany .

Takže veľa trpezlivosti Vám želám a možno ak začnete s kľudom tak všetko sa bude odvíjať lepšie .
Možno sa Vám moja odpoveď nebude zdať celkom férová , ale aj mňa Váš úvodný príspevok zarazil, lebo takto vykrikovať do sveta sa nepatrí :) Treba si to interne vyriešiť.
Reakciu účtovnej kancelárie nemôžem inak komentovať , možno to jednanie bolo od začiatku vedené nesprávnym tónom a potom to možno vyvrcholilo odvetou aj z druhej strany.Neviem, to si len myslím.
Želám Vám veľa úspechov v práci .
Môj príspevok je o logike
Všetky témy na porade sú potom jednostranné.
Nemusíš so zadávateľkou a jej postupom súhlasiť, ale ako môžeš tvrdiť, že ohovára? A čo ak má pravdu, prečo inak by tu písala? Veď potom ohováraš ty ju.
Aj klient mohol byť celkom v poriadku, nebol by to prvý prípad, keď pod lampou býva najväčšia tma.
Keby mu teraz prišla daňová kontrola na DPH, nebol by problém?
cloe
16.10.14,21:42
Mám na vás otázku kolegovia a kolegyne, ktorí účtujú v jednoduchom,alebo podvojnom účtovníctve. Stala sa mi situácia,že som prevzala jednoduché účtovníctvo SZČO, platcu DPH počas roka, od 1.8.2014. Ked mi klient doniesol doklady, tak boli iba zoradené chronologicky po sebe bez akéhokoľvek výstupu, alebo dokladu o zaúčtovaní, iba ceruzkou popísané čísla. Zostala som prekvapená z takéhoto prístupu, pretože štandartne pri odovzdávaní účtovníctva sa vždy všetky výstupy dávajú v tlačenej forme /ja to tak na komplet robím/ ale zmierila som sa so skutočnosťou,že si to vytlačím na vlastné náklady!
Nakoniec mi bolo zaslané : účtovný denník k 31.7.2014, kniha pohľadávok, záväzkov, pokladničná kniha a kniha bankových výpisov. Dovolím si pripomenúť,že pani účtovníčka neúčtovala vôbec mesačný bankový výpis na komplet,ale nechávala si od klienta dokladať iba prevodné príkazy o úhrade záväzkov a DPH, ostatné pohyby, ako poplatky a podobne neúčtovala!!!!
Ale problém nastal v momente, ked som začala žiadať o zaslanie príjmových a výdavkových pokladničných dokladov + DPH evidenciu k jednotlivým podaným daňovým priznaniam a tak som si to chcela skompletizovať a podokladať,
bývalé účtovníčky ma sarkasticky obvinili z amatérizmu a neschopnosti, že som zaspala dobu, že manipulujem klienta v ich neprospech, že poslané výstupy elektronicky mi plne postačujú a že si mám pokladničné doklady “vytlačiť” z peňažného denníka, lebo tam sú a to mi údajne úplne stačí! Konkrétne ich odpovede viem zaslať....
Keď som začala vysvetľovať, že databázou nedisponujem a že nemám si ako pokladničné doklady dotlačiť a doložiť, akonáhle som sa pýtala na interné smernice,alebo na spôsob uplatňovania pohonných hmôt do nákladov, tak odpoveďou mi bolo,že si interné smernice mám si urobiť sama, že oni sa na knihe jázd nedohodli a strhla sa z ich strany vlna urážok a útokov na mňa, že keď sa budem údajne vyhrážať a ich obťažovať emailami, tak ma povedú pred právnika a že sa bavia iba so slušnými ľuďmi. Nakoľko je medzi nami značný vekový rozdiel, bola som sarkasticky vyzvaná, aby som popracovala na skúsenostiach a znalostiach v účtovaní, pretože bývalá pani účtovníčka je renomovaná účtovníčka, o ktorej znalostiach sa mi môže iba snívať.....
Definitíva je taká, že nemám stále doklady od nich, za ktoré klient riadne zaplatil, okrem toho klienta presviedčali, že ako živnostník si musí viesť skladovú evidenciu /obrat má cca 58tis. Eur ročne/ a za čo aj platil 100 Eur mesačne extra naviac!!! A ešte ho prinútili im kúpiť licenciu na software. Toto síce odovzdali, ale samozrejme bez vytlačených výstupov!!!!
Cítim sa dotknutá z takéhoto výstupu, pretože si nemyslím, že by som si pýtala niečo, čo je podla mna úplne samozrejmá súčasť zúčtovaných dokladov podľa zákona o účtovníctve.
Čo mám robiť, alebo čo by ste robili vy na mojom mieste???


Nebudem sa vyjadrovať k celému tvojmu príspevku, len k tomu zvýraznenému, čo sa týka vedenia skladovej evidencie. Nevieme, v čom konkrétne klient podniká, ale ak nakupuje a predáva tovar, je povinný viesť skladovú evidenciu, bez ohľadu, či je živnostník alebo aký má obrat. Podľa toho, že si tam dala výkričníky, tak asi si presvedčená, že ju nemusí viesť.

Viem, že celý pointa tvojho príspevku je v niečom inom, ale to len tak na okraj...
Ekonomka74
16.10.14,21:58
Ja si myslím, že jemu stačí robiť pravidelne inventúru, teda skontrolovať a spísať inventúrny súpis tovaru na konci roka ku dňu uzávierky a to predsa stačí, nie? No nemyslím si,že by mal všetok tovar evidovať a účtovať príjemky a výdajky presne každý mesiac... Alebo áno?
Žabinka
17.10.14,04:35
Ja si myslím, že jemu stačí robiť pravidelne inventúru, teda skontrolovať a spísať inventúrny súpis tovaru na konci roka ku dňu uzávierky a to predsa stačí, nie? No nemyslím si,že by mal všetok tovar evidovať a účtovať príjemky a výdajky presne každý mesiac... Alebo áno?
http://www.epi.sk/priklad-z-praxe/Skladove-karty-v-jednoduchom-uctovnictve.aspx
Zita5
17.10.14,05:19
/QUOTE]
Môj príspevok je o logike
Všetky témy na porade sú potom jednostranné.
Nemusíš so zadávateľkou a jej postupom súhlasiť, ale ako môžeš tvrdiť, že ohovára? A čo ak má pravdu, prečo inak by tu písala? Veď potom ohováraš ty ju.
Aj klient mohol byť celkom v poriadku, nebol by to prvý prípad, keď pod lampou býva najväčšia tma.
Keby mu teraz prišla daňová kontrola na DPH, nebol by problém?

Robím účtovníctvo naozaj dlho.Stretla som veľa prípadov , ktoré som si musela potichu poriešiť Ja nedržím stránku účtovnej kancelárii. Ja som napísala svoj pohľad o tom, že sa mi nepáčia takéto praktiky a má sa to riešiť interne. Toto tiež nepovažujem za profesionálny prístup.Tak nech mi nikto nebráni vyjadriť to čo si myslím .Kukučka to platí aj pre Teba . A ....porada nie je len o bratí ....ale aj dávaní ......a v tomto prípade holé nič , len tento príspevok o ohováraní či očierňovaní ....preložte si to ako chcete . Toto je moja záverečná bodka v tejto téme.:)
Ekonomka74
17.10.14,08:45
Pani neberiem vám váš názor, ale polemika bola o dokladoch čo majú,resp. nemajú obsahovať keď je účtovníctvo odovzdávané v priebehu roka..... ja nikoho som nemenovala, na nikoho som nepoukazovala!
Doklady adekvátne odovzdané neboli a toto je fakt a podstata tejto debaty......
nika.sum
27.06.15,18:20
Jaj, uplne chapem Ekonomku74, ja som len na poziadanie pred Vianocami zobrala jednu firmu, konatel mal problem s uctovnickou, rozisli sa v zlom...poprosila ma kamaratka, panko ma aj zdravotne problemy....keby som vedela co to bude, nikdy to nevezmem. Najprv som si myslela, ze byvala pani uctovnicka ma len svoj system, postupne som dochadzala na to ze asi to nie je v systeme, ktory nerozumiem. Niekolkokrat som ju prosila, ci by mi nemohla dat aspon RUZ 2013 nakolko zalozenu ju konatel-spolocnik nenasiel, do dnesneho dna som sa nedostala k pociatocnym stavom, este bola arogantna....Ja zial mozem riesit len rok 2014 (ten mi aj zaplatia), ale....takuto pracu nikdy viac
marjankaj
27.06.15,18:52
Jaj, uplne chapem Ekonomku74, ja som len na poziadanie pred Vianocami zobrala jednu firmu, konatel mal problem s uctovnickou, rozisli sa v zlom...poprosila ma kamaratka, panko ma aj zdravotne problemy....keby som vedela co to bude, nikdy to nevezmem. Najprv som si myslela, ze byvala pani uctovnicka ma len svoj system, postupne som dochadzala na to ze asi to nie je v systeme, ktory nerozumiem. Niekolkokrat som ju prosila, ci by mi nemohla dat aspon RUZ 2013 nakolko zalozenu ju konatel-spolocnik nenasiel, do dnesneho dna som sa nedostala k pociatocnym stavom, este bola arogantna....Ja zial mozem riesit len rok 2014 (ten mi aj zaplatia), ale....takuto pracu nikdy viac
Myslím, že predošlá účtovníčka nie je tvoj partner s ktorým sa ty máš dojednávať. Pýtaj si doklady od konateľa. Je to jeho starosť, aby ti dodal potrebné doklady. A času mal na to naozaj dosť. A nie teraz pár dní pred posledným termínom. Ako to, že to nemajú ani na DÚ? Tak podaj hocičo, a ak budeš mať doklady, tak podáš dodatočné.
marjankaj
27.06.15,18:54
Myslím, že predošlá účtovníčka nie je tvoj partner s ktorým sa ty máš dojednávať. Pýtaj si doklady od konateľa. Je to jeho starosť, aby ti dodal potrebné doklady. A času mal na to naozaj dosť. A nie teraz pár dní pred posledným termínom. Ako to, že to nemajú ani na DÚ? Tak podaj hocičo, a ak budeš mať doklady, tak podáš dodatočné.

Toto je síce od veci, netýka sa tohto zadania, ale to asi zadávateľka má vyriešené.
Anna1974
03.07.15,11:08
Ano, vyriešila som to naozaj perfektne!!!!!!
Ten šalát čo som dostala dočarbaný s ceruzkou, ale aspoň ako tak uložený, som nahodila do programu znova na komplet, všetky potrebné doklady o zaúčtovaní čo tam mali dávno byť som na vlastné náklady vytlačila a tak som aj rok 2014 uzavrela. Iná cesta nebola....a : klient zaplatil znova.
A čo som mala pýtať od konateľa? To, že sa spoľahol na účtovníka, ktorý svoju robotu odflákol? Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale je to jednoznačne zneužitie právomoci a to by účtovník robil nemal. Môj názor, nikomu nevnucujem, ale robme si tak robotu ako máme. Može sa niekto pomýliť, aj pozabudnúť, to sa stáva, ale keď už niekto vás slušne o doklady požiada a druhá strana je ešte urazená, tak to hovorí samo za seba.
Toť vše. Prajem všetkým účtovníkom krásne leto!
4326
03.07.15,12:18
Ja mám opačnú skúsenosť - odovzdávala som účtovníctvo, všetko vytlačené, založené.... na požiadanie som novej účtovníčke mailom posielala všetko čo požadovala.... ale nejak jej záhadne nechodili maily, nemala ich nikde ani v spame - no mne sa nejak zase žiaden mail nevrátil ako nedoručený.... následne po údajne veľmi pracnej kontrole vytkla chybu v dph 5€ za jeden mesiac, s komentárom ako si to ako účtovníčka s 20 ročnou praxou môžem dovoliť, samozrejme to nezabudla patrične okomentovať aj u klienta..... Niekedy je to naozaj komplikované, ale nadradenosť a ponižovanie fakt nemusím. Prišlo mi to ako nekorektne a neprofesionálne jednanie zo strany tej pani účtovníčky a naozaj sa mi zdá, že skôr potrebovala obhájiť plácu....