mamina1711
15.10.14,20:51
Pekny vecer prajem, v .2011 som vybavila pre brata pozicku 13000e, bol v zlej financnej situacii a prosikal ma,tak chcela som mu pomoct, 200e na mesiac.mal mi ich ich posielat k 20.dnu v mesiaci, ale len co som zostala na materskej,vzdy to poslal neskoro a uz som aj ja mala problemy s bankou,ze neskoro platim,hrozil mi skroro kazdy mesiac exekutor, chcela som sa s nim dohodnut,nech to prevezme na seba , tak ako to slubil, namiesto toho som sa dockala urazok nechutnych, doslo az tak daleko,ze som jeho zenu napadla v obchode / sticovali sme sa. teraz sa mi vyhraza , ze ma uda. udala som ju aj ja, za urazanie, co mozem cakat na sude, aku ponuku. Skratka ma vyprovokovala s tymi urazkami, od r.20012 ci uz formou sms lebo cez facebook bud mna alebo moje deti psychicky napadala
misoft
15.10.14,18:55
A problém je aký? Máš od brata uznanie dlhu? Máš to na papieri, že ti bude platiť? Jeho manželka ťa urážala, alebo on?
Je to trochu chaoticky napísané.....
mamina1711
15.10.14,18:58
brat mi to uznanie dlhu odmieta dat, v kazdom mesacnom vypisi od mojej banky ma dane cislo obcianky,ze mi posielaju sumu pozicky. jeho manzelka ma uraza
misoft
15.10.14,19:01
Je potrebné, aby si nejako od neho dosiahla to uznanie dlhu. A potom s tým sa už dá "operovať" - aj formou exekúcie.
A jeho manželke povedz po našom, po slovensky, že nech je rada, že si im požičala, lebo inak by po žobraní chodili.
Pokiaľ však máš svedkov, môžeš to riešiť i súdne - vymáhanie dlhu.