katkadss
17.10.14,13:17
Ahojte, účtuje prosím niekto v programe Urbis ako rozpočtová organizácia Domov sociálnych služieb? Aké máte skúsenosti? Ďakujem.
msa
27.10.14,11:01
účtujem v urbise obec aj RO, môžem len odporučiť.
katkadss
28.10.14,08:19
ďakujem za odpoveď, akú RO účtujete? Pri problémoch s programom sa dá ľahko dovolať na hotline?
msa
28.10.14,11:29
účtujem ZŠ, a hotline funguje perfektne, či už meilom alebo telefonicky, ešte sa nestalo, žeby mi nevedeli poradiť alebo navigovať, aspoň zatiaľ mám tieto skúsenosti, prechádzali sme od nového roku, ale som maximálne spokojná,
katkadss
29.10.14,06:00
Ďakujem a na začiatku Vás ako zaučili? Prišiel niekto od nich alebo len telefonicky? Alebo ste boli na nejakom školení? Uzávierky tiež v pohode?
katkadss
20.10.15,07:09
Ahoj, tak od 1.1.2015 aj ja účtujem v Urbise, môžem napísať, že som zatiaľ spokojná, i keď začiatky najmä prvý štvrťrok boli ťažké. Vo februári som bola na školení v BB, účtovať som začala na konci februára, potom k 31.3. bolo treba robiť poznámky, potom uzávierku 1.Q. No bolo to pestré, ale dá sa to zvládnuť.
Mala by som na Teba jednu otázočku: Ako účtujete stravné zamestnancov? Nemáte náhodou zrážky za stravu z výplaty? Vďaka