Emil Kicoš
18.10.14,11:10
Ahojte, potreboval som si kúpiť v obchode play zopár pre mňa dôležitých aplikácii. Na základe toho som musel zadať svoje údaje z kreditnej karty, aby mi bol tento nákup sprístupnený. No naďalej už to potrebovať nebudem a z dôvodu bezpečnosti a spomínanej nepotrebnosti som chcel tieto údaje vymazať a znemožniť tým nakupovanie v obchode play. Skúšal som všetky možné spôsoby a navštívil všeliake stránky, no neviem na to prísť, Neporadili by sme mi ako na to ? Ďakujem
arizona
18.10.14,11:09
avalik
18.10.14,11:09
Peňaženka Google. Aby ste mohli v službe Google Play nakupovať Obsah, musíte vyjadriť súhlas s platobnými podmienkami uvedenými v Zmluvných podmienkach služby Peňaženka Google. Ak nemáte účet služby Peňaženka Google, môžete si ho vytvoriť. Stačí prejsť na tento odkaz, kde tiež nájdete viac informácií o službe Peňaženka Google. Zmluvné podmienky služby Peňaženka Google a Upozornenie o ochrane osobných údajov platia vždy, keď chcete pomocou služby Peňaženka Google zakúpiť Obsah. Pred vykonaním akéhokoľvek nákupu si tieto podmienky pozorne prečítajte. Niektoré nákupy v službe Google Play budú vyžadovať vykonanie transakcie priamo s Poskytovateľom. V takom prípade budeme musieť v záujme vykonania transakcie a operácií súvisiacich s vaším účtom zdieľať niektoré vaše osobné informácie s Poskytovateľom produktu, a to v súlade s Upozornením o ochrane osobných údajov služby Peňaženka.

ref: https://play.google.com/intl/en_sk/about/play-terms.html

Zmluvné podmienky - kupujúci (Slovensko)

18. Ukončenie vzťahu so spoločnosťou GPL

18.1 Zmluva zostáva v platnosti až do jej ukončenia buď Vami, alebo spoločnosťou GPL, ako bude stanovené ďalej.
18.2 Ak chcete ukončiť právnu dohodu so spoločnosťou GPL, môžete tak urobiť kedykoľvek, s okamžitou platnosťou a bez poplatku, nasledovným spôsobom:

(a) informovaním spoločnosti GPL v súlade s odsekom 22.5 nižšie; a
(b) zrušením svojich účtov Služby.

ref: https://wallet.google.com/legaldocument?family=0.buyertos&gl=SK