Darana
25.04.06,11:30
Dostala som sa trošku do nerovnováhy, čo sa týka môjho hlásenia, ktoré som už odovzdala, ale chcela by som vedieť, kde je vlastne pravda:

Takže, zamcom som urobila ročné vyúčtovanie v 02/2006 za rok 2005. V rámci tohto som im priznala aj doplatok po roč. vyúčt. na daň. bonuse. Pri III. časti kde uvádzam prehľad jednotlivých zamcov, pri celkovej sume daň. bonusu mám vychádzať z čoho? Z ročného vyúčt. alebo len z toho, čo som im priznala v roku 2005 na daň. bonuse? Neviem či som to urobila dobre a v prípade, že nie to chcem čím skôr napraviť... Poraďte prosím....
Denda
25.04.06,09:37
Dostala som sa trošku do nerovnováhy, čo sa týka môjho hlásenia, ktoré som už odovzdala, ale chcela by som vedieť, kde je vlastne pravda:

Takže, zamcom som urobila ročné vyúčtovanie v 02/2006 za rok 2005. V rámci tohto som im priznala aj doplatok po roč. vyúčt. na daň. bonuse. Pri III. časti kde uvádzam prehľad jednotlivých zamcov, pri celkovej sume daň. bonusu mám vychádzať z čoho? Z ročného vyúčt. alebo len z toho, čo som im priznala v roku 2005 na daň. bonuse? Neviem či som to urobila dobre a v prípade, že nie to chcem čím skôr napraviť... Poraďte prosím....
Pri hlásení za rok 2005 vychádzate z toho, čo ste im v roku 2005 priznali a vyplatili. Doplatený daňový bonus po vykonaní ročného zúčtovania dane za rok 2005 sa Vám premietne v roku 2006.
Darana
25.04.06,10:45
Ďakujem za radu, a ešte niečo, ak som uzavrela s niekým dohodu, ale nenastúpil - mal nulový príjem, toho mám uvádzať do III. dielu, alebo nie?
Tweety
25.04.06,10:51
Ďakujem za radu, a ešte niečo, ak som uzavrela s niekým dohodu, ale nenastúpil - mal nulový príjem, toho mám uvádzať do III. dielu, alebo nie?Ak nenastúpil na dohodu, neboli vyplatené príjmy, nebol žiaden dohodár, takže neuvádzate.:cool:
alušik
25.04.06,10:51
Neboli mu vyplatené príjmy zo závislej činnosti, takže ho tam neuvádzate.;)
Darana
25.04.06,11:31
Vrelá vďaka tomu čo vymyslel poradu a tým, čo sa jej zúčastňujú...