elizabet19
22.10.14,20:53
Dobrý deň, momentálne som zamestnaná od 04/2014 cez personálnu agentúru, som v 6 týždni tehotenstva a lekár mi kvôli komplikáciám odporúča dať sa vypísať na rizikové tehotenstvo, môžu ma počas trvania PN - rizikového tehotenstva prepustiť? Bojím sa ísť na rizikové tehotenstvo, aby ma neprepustili, takže som to v práci zatiaľ neoznámila. V zmluve mám napísané:
"prac. pomer je dohodnutý na dobu určitú, a to na dobu trvania dočasného pridelenia zamestnanca....zamestnávateľ môže jednostranne ukončiť dočasné pridelenie zamestnanca u zamestnávateľa pred uplynutím dojednanej doby dočasného pridelenia v prípade, že zamestnávateľ ukončí objednávku na výkon práce zamestnanca. Dočasné pridelenie tak končí dňom ukončenia objednávky.
Chobot
23.10.14,06:14
Otázne je, kto ťa môže prepustiť. S kým máš pracovnú zmluvu? S personálnou agentúrou? Alebo priamo so zamestnávateľom, ktorý ti prideľuje prácu (si k nemu dočasne pridelená)?

Z toho, čo si napísala, tak zamestnávateľ, kde vykonávaš prácu môže tvoje dočasné pridelenie kedykoľvek zrušiť - teda ukončí zmluvu s personálnou agentúrou. Tam nie si chránená zákonníkom práce pri zákaze výpovede, lebo s nimi nemáš pracovnú zmluvu. Teba len prenajímajú a ten prenájom môžu kedykoľvek zrušiť.

Otázne je, akú zmluvu máš s personálnou agentúrou. Ak je to riadna pracovná zmluva, tak sa riadi zákonníkom práce. Bez toho, aby sme videli tvoju zmluvu s personálnou agentúrou, ti asi nik presne neporadí.