Nika546
24.10.14,10:16
anika
24.10.14,09:17
Od 1.7.2014 bude možné pri všetkých troch formách dohôd uzatvárať dohody len na dobu určitú a to najdlhšie na dobu 12 mesiacov. A to aj v prípade dohôd o vykonaní práce.

Pri dohodách uzatvorených "po starom", teda pred 1.7.2014 platí prechodné ustanovenie (§ 252j), podľa ktorého takéto dohody, ak neskončia skôr, musia skončiť najneskôr 30.6.2015.

V praxi to znamená, že v prípade záujmu pokračovať v "dohode" aj počas dlhšej doby, bude nutné formálne vždy po 12 mesiacoch dohodu ukončiť - s čím je spojený proces odhlásenia v Sociálnej poisťovni, prípadne aj v zdravotnej poisťovni, zaslanie evidenčného listu dôchodkového poistenia - a napríklad hneď na druhý deň s tou istou osobou uzatvoriť formálne novú dohodu - a znovu dohodára prihlásiť - načas, teda ešte pred začatím dohody !! - do Sociálnej poisťovne prípadne aj do zdravotnej poisťovne.
mzdarka renca
25.10.14,23:56
áno, dodatkom, ale najdlhšie do 30.9.2015.
KEJKA
26.10.14,08:07
naozaj to platí aj pri dohodách o pracovnej činnosti? ANO, platí, nedalo mi to a znova som si prečítala dokument, najneskôr 30.6.2015 treba všetky dohody ukončiť a prípadne uzavrieť nové. myslíte že to zmenia?
Uvedené som čítala len v súvislosti s dohodami o vykonaní práce a s dohodami na nepravidelný príjem. Kedže tieto nemám, resp. sú ukončené, tak som sa s tým nezaoberala podrobnejšie.
Mám však "bežné" DoPČ s pravidelným príjmom aj DBPŠ s pravidelným príjmom a vôbec som nemala v úmysle ich ukončovať - presvedčená, že tieto sú v poriadku.
Spomínaná novela mala predsa len riešiť problémy s platbami do fondov pri nepravidelnom príjme...............text nechávam ak to niekto medzičasom čítal, ale už v tom mám jasno.