roccato
24.10.14,14:41
Zdravím Vás dal som si v servise (Nissan Žilina) vymeniť kvapaliny(chladiaca, brzdy,servo lenže po príchode domov som zistil že nič nieje vymenené a zobrali pre nič 80€ vie mi niekto poradiť ked som tam telefonoval vraveli že mám prísť lenže to bude tvrdenie proti tvrdeniu ma už niekto s tým skúsenosť ?
ivka70
24.10.14,12:43
Ako si zistil, ze nic nie je vymenene?
roccato
24.10.14,12:49
pretože som si pozrel stav v nádržkách a ked vymeníš brzdovku máš citlivejšiu brzdu a servo som mal totálne hnedú a aj teraz je totálne hnedá predsa ked sa niečo vymieňa staré za nové ti to dolpní do plna nie ? a ja mám hladinky chladiaca min a tie dve do 3/4 .
fortunka
24.10.14,14:15
Tak sa tam vrat a reklamuj to... 80EUR je na servis malo, uctovali ti aj kvapaliny a vsetko?
misoft
24.10.14,14:30
Daj si zmerať hustotu chladiacej kvapaliny - musí ukázať do koľko °C je účinná, u brzdovej kvapaliny daj zmerať bod varu - u kvalitnej by mal byť bod varu v rozmedzí 225-235°C, u serva - zmerať viskozitu, okrem toho by mala byť čistá, bez príznakov znečistenia. A podľa toho sa zariaď. Tieto údaje (hodnoty) by mali byť zaznamenané i v príručke pre vozidlo.
roccato
24.10.14,20:57
už je vše vyriešené chýbali poistky na hadiciach po výmene čiže kým som došiel domov polovica vytiekla museli sme auto zdvihnúť a zistiť kde bola chyba naspäť do servisu a doplniť zaistiť asi mechanik zabudol stáva sa a vše je vyriešené
vlado 33
24.10.14,22:23
Mechanikovi ruky urvať za takú maličkosť. Prezentuj ten servis ako nem dobrý, magori.
misoft
25.10.14,11:39
V tomto - súhlas. Ak automechanik prácu odflákne, mali by ho vyraziť. A autoservis by sa nemal volať autoservis, ale odflakovňa.....