PeterNR
26.04.06,05:55
ECB Bratislava robí "Prieskum trhu energetickej efektívnosti ..." Ak máte záujem zapojiť sa, pripájam sprievodný list a dotazník. Termín vyplnenia a odoslania je myslím do konca tohto týždňa. Kontaktná osoba je p. Miroslava Pavelková, adresa pavelkova@ecb.sk.
Elena Navrátilová
27.04.06,05:31
Toto je výborná vec, ale mne by sa viacej páčil prieskum pre bytové domy. Hlavne pre tie čo sú pripojené na CZT a sú odkázané na CDT. Pre mňa nie je problém vypočítať vypočítateľné, ale aj členovia SVB to inak budú akceptovať od odborníkov na slovovzatých. Pre bývajúcich v panelovom byte pokiaľ musí všetku energiu kupovať ostáva ako variabilná zložka len šetrenie energiami. A výrobcovia majú z toho šetrenia málo, tak zvyšujú ceny. Večný kolobeh.
PeterNR
27.04.06,08:20
Presne tak, aj mne dáva v oblasti bytových domov väčší význam robiť dotazník za domy.

Ja som im preto ten prieskum vyplnil a poslal 2 x - raz z pohľadu mňa, ako vlastníka bytu, a druhý raz z pohľadu SVB, za celý dom :) Dúfam že sa v tom vyznajú ;)
Elena Navrátilová
06.06.06,13:02
Peťo ja by som navrhovala, ak by sa dalo, doplniť túto tému nielen o prieskum ale aj o novinky v tejto oblasti a použiteľné poznatky v tejto oblasti. Myslím že to uvítame viacerí. Kvôli tomu by som neotvárala ďalšiu tému zhruba rovnakého zamerania.
Orim
06.06.06,20:13
Regulácia cien a ziskov by mala ísť podľa výnosu ÚRSO
Elena Navrátilová
14.06.06,05:14
V dnešnej pravde je uvedené, že vláda chce prispievať na vybudovanie kolektorov 3000,- Sk na m2. Radšej keby bolo, že prispeje, ale takto len chce. Škoda.
Elena Navrátilová
06.07.06,04:51
Poprosím ak má niekto poznatok či minulá vláda schválila to finančné dotovanie kolektorov o info. Vopred vďaka.
durisovad
06.07.06,05:35
V radii som pocula besedu na tuto temu. Hovorili, ze vlada planuje prispiet na max. 6 m2 kolektorov. Ale cena tych 6 m2 vcitane pripojenia a sprevadzkovania stoji cca 100 tisic Sk. Takze "pomoc" minimalna.