luja5
26.10.14,00:09
Včera poobede pribudli v rozpätí ani nie pol hodiny dve témy. Na prvom mieste v zozname Horúcich tém na hlavnej stránke Porady je z nich stále téma=debata z rubriky "Porada (o stránke Porada)" s dvoma srdiečkami a až na treťom mieste je téma=otázka z hlavnej rubriky "Zdravie", aj keď jej pribudlo tretie srdiečko. Nemám nič proti tej prvej téme, ale systémovo prečo pridanie srdiečka neposunie otázku pred tému s menším počtom srdiečok? Všimla som si to preto, lebo som prispela do obdivoch tém a odbornej otázke som pridala aj srdiečko. Aký význam má vlastne pridávanie srdiečok, ak to na poradie v Horúcich témach na hlavnej stránke Porady nemá vplyv?
Pridávanie užitočných bodov stále presúva poradia, nedá sa takéto presúvanie poradia zabezpečiť aj v Horúcich témach podľa pridávania srdiečok za určité časové obdobie?
Ďakujem.
kopretinka
26.10.14,08:17
dala som srdiečko a hneď je táto téma prvá.........a to ešte nebol pridaný ani komentár,čiže dve srdiečka a už je to horúce..........
luja5
26.10.14,12:37
Ja som pred chvíľkou pridala srdiečko (tretie) odbornej otázke "Vydržanie pozemku ako postupovať" a otázka sa z miesta ani nepohla:).