8peter
26.10.14,20:56
Ľudia chcem si vytlacit vizitky, tak aby kazda mala jedinecny token (císlo) ako sa to dá najjednoduchšie spraviť. Niekde som pocul ze to vie word ak ho sparujem s excelom a pouzijem vodoznak pri vkladani jedinecneho tokenu pre kazdu vizitku (karticku). Neviem vsak prist ako predne na to... vie mi s tým niekto pomôcť? :-)
ivka70
26.10.14,20:32
Da sa aj tak ako píšeš, využitím hromadnej korešpondencie vo Worde
http://office.microsoft.com/sk-sk/excel-help/tlac-menoviek-s-pouzitim-udajov-programu-excel-pre-hromadnu-korespondenciu-programu-word-HP005203760.aspx

Dalo by sa to aj napr pomocou tabuľky vo Worde, číslovanie by si musel vytvárať manuálne, ale šlo by to.
Pakrako
29.10.14,15:02
pošllite mi čo chcete mať na vizitke, aj aký vodoznak a pokúsim sa vám ich spraviť (údaje na vizitke môžu by fiktívne-vymyslené), vy si ich doplníte podľa vášho zadania. Podmienkou je aby ste vedeli použiť makro (povoliť makrá v zošite), ktoré tam bude a Excel bol 2007 a novší na mail pakrako@gmail.com
Pakrako
31.10.14,10:54
Mám to vyriešené a čakám od 8peter návrh vizitky (podmienka ovládania makier už nie je potrebná). Len ešte som sa nestretol s tým, aby niekto čísloval vizitky), ale problém je vyriešený a možný použiť aj v iných oblastiach.