meee
27.10.14,18:50
Vrátený vymazaný text:


Ahojte, chcel by som sa spýtať, ak sa mi v tejto chvíli už bývalá priateľka vyhrážala, že na mňa podá tr. oznámenie, ...dá sa nejako zistiť, či ho podala? nechcem žiť v strachu a najmä nie, keď o mesiac idem pracovať mimo SR, vopred ďakujem za nejakú odpoveď, hm?
-
dokonca mam podozrenie, ze je schopna vsetkeho, a kedze cely cas zije v klamstve, tak , ze si enbodaj este povybavuje lekarov, a urobi vsetko mozne pre to, aby mi znicila lajf...tr. oznamenim, atd, a to som ju ani raz neudrel ani nezbil ani nic ...ako sa v tejto situácii môžem brániť?
buchač
27.10.14,18:00
1. Zistíš,keď dostaneš obsielku...:rolleyes:
2. Veď ak máš podozrenie, tak ju predbehni a podaj Ty trestné oznámenie za vyhrážanie...( zákony nehľadám-nemá význam)
-------------------------------------------
Otázka znie, že aký dôvod má na to podanie trestného oznámenia.
meee
27.10.14,18:16
V prvom rade, by som Ti chcel poďakovať za odpoveď,...aký dôvod? pretože pondelok 13.10 sme boli spolu v mojom meste ( sme z odlisnych)...sme ssa rozlucili, obijmali, plakali, ako sa mame radi ale nemozeme byt spolu , aj ked sa poudiali blbosti vo vztahu a vacsie, a...nasledne den na to, mi prisiel mail, ze podala nejaku staznost na moje konto, a ze je potrebne to vybavit do 48hodin, nasledne som jej volal, nasraty, ze ked robi chyby, tak nech ich potom za sebou aj napravuje, a tak sme sa zacali hadat, najlepsie na tom je, ze posledne hadky, stylu -po tel, kedze sme z odlisnych miest...a dalsi den je pravda, ze sme si robili napriek, ja som jej volal , asi 100x ( co je trapne, uveodmujem si,) ona nedvihala, nasledne som napisal par smsiek, ze nech zdvihne, "vyhrazne"- ze poviem jej rodicom niektore veci, atd...nasledne kedze nechcela komunikovat som siel za nou, do bytu, ktory sme mali prenajaty , a za ktoreho som najomne za oktober zaplatil ja, som tam prisiel, ona prisla z prace a bola vyhukana, a nehovoriac o tom, ze je zavisla na marihuane, a mala tam asi gram dva, ..a ja stylom, ze co mam volat policiu? ale nedalo mi to ani neda, nikdy by som take nieco nespravil, vznikla hadka....bila ma, nadavala, rozpravala, ze ma zabije, ...siel som domov, a aj tak ma to tahalo k nej, ani nie, ze chcem jej zle, skor naopak, a ma mrzela ta cela situacia, s tym, ze potrebujem na poslednych 10 dni byt v byte, kvoli tomu, ze chodim do prace, nech si zoberie veci, nech si vyprata do nedele a nech je pokoj, do konca oktobra, ...no napisal som jej spravu, volal, neodpovedala...tak som v sobotu o 23.00 , 19.10 dosiel do KE, otvorim dvere do bytu , vojdem do izby a ona s typkom nejakym (vraj jej bratranec) , a v izbe dymova clona za marihuanou, ja som vyhodil toho chlapca, ze nech sa spakuje z toho bytu, a nech je rad, ze mu dovolim sa obut, predychal som...ze klud, nerob blbosti, a zacali sme nejako kecat, hadat sa, do toho zase stavy amoky mala, ja som ju pacifikoval, nech sa ukludni, potom som jej rozpraval nejake veci, a mi sla do tvare, a trafila usta a odbila mi zub-korunku, ktoru som mal predtym robenu po jednom uraze, ...nasledne rano: dalsia hadka, pretoze som povedal, ze nech sa stalo co sa stalo, ja ked som spravil nieco zle, tak som sa to snazil napravit, ty si spravila a nenapravujes nic, nemozem chodit bez zuba, ja peniaze na to nemam, ako to chces riesit? a dalsia hadka, dokonca, som musel odlozit kvoli nej nozik, lebo sa vyhrazala ze ma nim zabije.....tak opat sla na tvar, tak sme sli so psom vonku, "hadali sme sa", ze je rozhodnuta, ze poda tr. oznamenie, ze sa o seba boji, o svoju bezpecnost, pri tom nikdy v zivote som ju nezbil, nebuchol, max. som jej pri jej hnusncych slovach vykrutil ruku a povedal nech sa spamata, nech vazi slova, lebo mala na mna rasisticke utoky , slovne ,....a tak hadka: cely cas opakovala, ako ma neznasa, nenavidi, ze nech zomriem v pekle,a vsetky hrozne nadavky sveta, ze mi praje len to najhorsie, ze som diablov syn...vkuse dookola, ja som ju chytil a oprel o lavicku, nech sa ukludni, co to rozprava, a nech nevymysla bludy s tr. oznamenim, lebo sa budem musiet branit, a nechcem jej nic zle, nicit lajf, ...


P.S.: pred polrokom na mna podala tr. oznamenie, a bol som podozrivy z tr. cinu lupeze, hadka atd , bol som vypovedat na policii, povedal som vsetko ako je, ze je zavisla na marihuane, a ze vsetky hadky boli kvoli marihuane, ze som jej chcel dobre, atd...zistoval som pred 2.tyzdnami- nie je z toho ani tr. cin, ani priestupok, odlozili to...


a teraz neviem co dalej: trosku sa bojim, lebo ja ju mam rad, zalezi mi na nej, a nechcem jej zneprijemnovat lajf stylom, nech ma problemy s vyssou mocou
meee
27.10.14,18:19
po 1: tr. oznameni, bol koniec, no nasledne sme sa dali dokopy, o 2 mesiace, a odvtedy - od juna do minulej nedele, vobec jej rodicia nevedeli o vztahu, atd. lebo dievca zila cely cas v klamstve, ...a uz som mal neprijaty telefonat od jej mamy, aj moja mamca mala neprijaty telefonat, cize je tam dovodna obava , ze to tr. oznamenie naozaj podali...
alaya1
27.10.14,19:34
tu marisku berie len ona? lebo ........
meee
27.10.14,21:09
lebo...?:)
buchač
27.10.14,21:20
Lebo medveď ...;)

Ty si z KE ??...a mám potom dojem, že z KVP.
Ferdosondo
28.10.14,04:17
Alaya1 určite ju berú obaja. Inak si neviem predstaviť zhluk tých nezmyslov. Žiaľ vydržal som čítať iba prvých 10 riadkov, ostatné som už nedokázal.
Zuzanka_ba
28.10.14,07:39
ja som jej volal , asi 100x ( co je trapne, uveodmujem si,) ona nedvihala, nasledne som napisal par smsiek, ze nech zdvihne, "vyhrazne"- ze poviem jej rodicom niektore veci, atd

Ešte nám niečo porozprávaj, aj o tom, kto sa komu vyhráža, a kto má koho rád :D
meee
28.10.14,10:59
ja neuzivam ziadnu marisku :)))
misoft
28.10.14,11:08
Ja len ten prvý.... ostatné sa mi zdalo ako prvotina spisovateľa....
meee
28.10.14,11:19
prosim?
buchač
28.10.14,15:38
Nemá veľký význam mazať text...
Vydrž, neboj nič...za nejakú dobu sa tie príspevky objavia znova...:rolleyes:

Zatiaľ si ušúľaj jointa...;) :D :D :D