miso2951
01.11.14,19:18
Mám takú otázku išiel som kamaráta hodiť na vlak na nočnú a už z kopca z dediny sme videli vlak. Tak som zošliapol plyn ešte v dedine a pred značkou ma namerali 113 km h čiže o 63 km h v dedine. (viem je to moja vina...). Ale chcem a spýtať čaká ma správne konanie a zadržali mi vodický preukaz. Dá sa obísť len s pokutou ? Premávka nebola žiadna počasie normálne a vozovka suchá nie je to nehodový úsek chodci tieź žiadny len ja a radar. Dá sa to teda nejak uhrať pred komisiou na pokutu ? Je to moj prvý priestupok a vodičák mám od decembra minulého roka. thx za odpovede
misoft
01.11.14,22:36
No pokuta bude a mastná. A vodičák bude, ale odobratý! 63 km/h - to už je trochu silné kafé v obci!
bubkoch
02.11.14,06:14
VP ti vezmu, na to vezmi jed, ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... nic nemoze ospravedlnit prekrocenie MPR o 63, zvlast tak primitivny dovod ako vlak ... a taky ako ty, co si najdu ospravedlnenie na vsetko, ma DENNE ohrozuju na cestach,
buchač
02.11.14,06:29
...amatér....

To správne konanie je za to, že si šiel pomaly...;)
Auto viac nešlo...to čo za šunku máš ?
lujza.j
02.11.14,06:50
další majster sveta..očkovaný proti smrti.....
buchač
02.11.14,06:59
Uhrať sa to dá...dalo by sa.

No na nejaké uhratie musíš mať adekvátne dôvody.
Medzi ne sa ale nejak neráta to ponáhľanie sa k vlaku.
miso2951
02.11.14,21:22
Neviem či by išlo viacej :P ja som ani nepozeral na rýchlosť proste videl som vlak tak som zošliapol a v tom blesk tak som ihneď zastavil a stalo sa to asi 20 m pred tabuľou koniec dediny
miso2951
02.11.14,21:26
ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... tak aj ja tebe poprajem nech tý čo ťa ohrozujú na cestách sa uvedomia a konečne do teba narazia...
miso2951
02.11.14,21:27
Ďakujem za normálnu odpoveď
buchač
02.11.14,21:43
Príspevok

bubkoch
VP ti vezmu, na to vezmi jed, ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... nic nemoze ospravedlnit prekrocenie MPR o 63, zvlast tak primitivny dovod ako vlak ... a taky ako ty, co si najdu ospravedlnenie na vsetko, ma DENNE ohrozuju na cestach,

...a následný kometár :

miso2951 (Dnes 23:26) ... tak aj ja tebe poprajem nech tý čo ťa ohrozujú na cestách sa uvedomia a konečne do teba narazia...

Úvod

miso2951
Mám takú otázku išiel som kamaráta hodiť na vlak na nočnú a už z kopca z dediny sme videli vlak. Tak som zošliapol plyn ešte v dedine a pred značkou ma namerali 113 km h čiže o 63 km h v dedine. (viem je to moja vina...). Ale chcem a spýtať čaká ma správne konanie a zadržali mi vodický preukaz. Dá sa obísť len s pokutou ? Premávka nebola žiadna počasie normálne a vozovka suchá nie je to nehodový úsek chodci tieź žiadny len ja a radar. Dá sa to teda nejak uhrať pred komisiou na pokutu ? Je to moj prvý priestupok a vodičák mám od decembra minulého roka. thx za odpovede
Moju odpoveď ani radšej nechci.
Keď si uvedomím, že koľkí dilinovia sa nachádzajú každý deň na cestách a porušujú tú rýchlosť, prípadne predbiehajú cez plné čiary...je toho dostatok, už len chlast chýba.
Ale za pravdu sa hnevať ? Za pravdu niekomu priať, aby do neho niekto nabúral.
Kúúúa, si Ty ale člen.
Keby sme boli v reále, tak Ti do kschtu poviem, že si chuj.
Ale keďže sme na internetovom fóre a ja som slušný a dodržiavam etiku a etiketu fóra, tak si to proste nedovolím a teda Ti nemôžem povedať, že si chuj ...
axeco
03.11.14,13:45
" a ja som slušný a dodržiavam etiku a etiketu fóra, tak si to proste nedovolím a teda Ti nemôžem povedať, že si chuj " ....... to urcite. Do zrkadla sa pozri a povedz to tomu, ze je uj
bubkoch
03.11.14,15:40
ty si co za sprosteho nevybureneho úda ze tu druhym bezdovodne zelas nehodu len preto ze vyjadruju suhlas s odobratim VP hovadu co v obci prekracuje MPR o +63 ? ?
buchač
03.11.14,16:51
axeco ...

Ty sa už konečne láskavo zobuď a začni žiť v realite !

Čítaj poriadne a nevyberaj si len to,čo sa Ti hodí.
axeco
03.11.14,17:09
......................Cim ta otec spravil, tym si aj zostal
buchač
03.11.14,17:17
Očuj, pupušik !

To Ti tak veľmi chýbam, že ma prenasleduješ ? :rolleyes:
axeco
03.11.14,17:23
a ja tebe, ze reagujes blbecku ?