pioter007
02.11.14,19:13
mám takú otázku - ak si kúpim hru na steame a po čase sa mi pokazí PC a hra sa mi teda npr. zmaže z HDD - môžem si ju nainštalovať zo steamu už zdarma keď som si ju raz kúpil alebo pri ďalšej inštalácii treba znovu kupovať ?

Myslím že keď som si niečo kúpil raz tak si to môžem nainštalovať koľko chcem už bez poplatkov ale pre istotu sa pýtam lebo neviem ako to naozaj funguje

Dík
buchač
02.11.14,18:35
Na základe tohoto http://sk.wikipedia.org/wiki/Steam_(program) predpokladám (nie som hráč), že by nemal byť problém.
misoft
02.11.14,19:19
Áno. Raz zaregistrovaná hra je už majetkom to, kto ju zaregistroval.
V prípade, že by sa pokazil PC, po prihlásení na STEAM sa ti zobrazí zoznam tvojich registrovaných hier. Môžeš potom ju inštalovať znova, ale iž nemusíš zadávať SN, prípadne registrovať. Už si si ju raz kúpil - je tvoja.
Chobot
02.11.14,19:46
Ty si to môžeš nainštalovať na svoje PC koľkokrát len chceš (ak napr. preinštaluješ operačný systém). Dokonca ty si to môžeš nainštalovať aj na viac PC, ale hrať môžeš len v tom istom momente len na jednom.

Ak si prihlásený na jednom a tvoj kamarát (ak by ti napadlo dať mu svoje prístupové údaje) by sa chcel prihlásiť na inom PC, tak ťa to upozorní, že sa prihlasuješ na inom PC. Ak to potvrdíš, tak na prvom ťa odhlási a na druhom ťa prihlási. Ak zamietneš, tak toho kamaráta to odhlási.