luja5
04.11.14,10:23
.
Soňa K
04.11.14,10:16
Moja bežná realita ostáva mi sem-tam skrytá,
tak ju odhaľ rýchlo, hneď ! Počkám si na odpoveď.
luja5
04.11.14,10:30
Moja bežná realita ostáva mi sem-tam skrytá,
tak ju odhaľ rýchlo, hneď ! Počkám si na odpoveď.
Uvedomujem si, že "realita" môže mať aj iný význam, aj keď dnes sa bežne používa pojem REALITY pre rôzne činnosti a situácie v oblasti nehnuteľností:). Očakávala som skôr ak už tak návrh na úpravu podľa súčasných pravidiel slovenského jazyka, aj keď v minulosti sa pod pojmom "realita" rozumela aj nehnuteľnosť a v súčasnosti sa bežne používa napríklad realitná kancelária a nie bežná skrytá či odhalená (realitná) kancelária;). Nebránim sa úprave názvu, napríklad na "REALITY (nehnuteľnosti)", alebo iný odborný (od slovenčinárov), lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?:)) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike...:).
Soňa K
04.11.14,10:35
Ja som sa zasa pokúsila o vlastnú, "vtipnú" tvorbu a vôbec ma nenapadla žiadna jazyková ani iná úprava. Pekný deň.
buchač
04.11.14,10:36
lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?:)) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike...:).

1. Ja som aj za.
---------------------------------
2. Len aby sa tie veci okolo RK nezobrazovali niekde úplne inde...ide predsa o zadávateľa, kde ju zadrie.
luja5
04.11.14,10:46
lebo mi ide o to, aby sa napríklad otázky o realitných (či nehnuteľnostných?:)) kanceláriách nedávali do rubriky Domácnosť, aby sa sústreďovali veci okolo RK aj v jednej spoločnej rubrike...:).

1. Ja som aj za.
---------------------------------
2. Len aby sa tie veci okolo RK nezobrazovali niekde úplne inde...ide predsa o zadávateľa, kde ju zadrie.
K bodu 2. - V takom prípade môžeme tí, ktorí môžeme, potom presunúť. Ja budem, lebo pre mňa je to zaujímavá oblasť, sledujem témy okolo realít a RK a ak si všimnem zlé zaradenie, presuniem, možno len doplním... lebo otázka tu tuším bola aj o DPH v RK, vtedy by stačilo túto rubriku pridať, hlavná rubrika by bola iná...
luja5
04.11.14,10:48
Ja som sa zasa pokúsila o vlastnú, "vtipnú" tvorbu a vôbec ma nenapadla žiadna jazyková ani iná úprava. Pekný deň.
Aha, tak sorry, na mňa to zapôsobilo inak:).