Oliver Bodnar
05.11.14,11:11
Dobrý deň začal som si písať svoj podnikateľský plán pre obchod s potravinami. Prečítal som XY tém buď tu na porade alebo iných fórach ale všade je to trošku inak napísane a preto by som bol rád ak by sa tu našiel niekto kto by mi vedel poradiť.

Bol by som veľmi vďačný keby mi niekto vedel poslať nejaký vzor podnikateľského plánu na obchod s potravinami pretože na googli som našiel iba na lekáreň kaviareň bar atď... Za odpovede vopred ďakujem
arizona
05.11.14,11:06
Oliver, nic v zlom,ale fakt si myslis, ze niekto, kto si dal namahu s vypracovanim podnikatelskeho planu sam a venoval tomu svoj cas a namahu,ze ti teraz svoju pracu ponukne hotovu,na striebornom podnose?

Na Porade,aj na nete najdes desiatky, mozno stovky Podnikatelskych planov,ktore ti mozu posluzit ako vzor,ale konecne vyhotovenie je na tebe.
Ak si na to netrufas sam, tiez na nete najdes vela firiem, ktore ti ho za urcity poplatok vypracuju na mieru.

V podnikani ta v buducnosti caka este vela, ovela tazsich uloh, ako je tato. Bud si dokazes pomoct sam,tym, ze sa veci naucis,alebo si budes musiet najst niekoho, kto to urobi za teba,ale da si za svoje vedomosti a pracu zaplatit...

pozri na Porade starsiu temu, snad pomoze http://www.porada.sk/t104445-podnikatelsky-plan-potraviny.html
Oliver Bodnar
05.11.14,11:10
ja nehľadám niekoho kto mi to celé urobí :) ja sa len potrebujem opýtať pár otázok niekoho skúseného kedže nikoho takého osobne nepoznám tak to skúšam tuto
veronikasad
05.11.14,11:15
Kde sú tie otázky ? V prvom príspevku píšeš, že hľadáš niekoho, kto ti pošle vzor ...
arizona
05.11.14,12:51
A preco sa neopytas konretne? Ludia ti odpovedia iba na to, na co sa spytas. Nikto nema vestecku gulu,aby si domyslel, co sa chces opytat
buchač
05.11.14,14:06
Vypracujem...času habadej ...;)

Aký mám ale istotu, že mi zaplatíš ?
Akú máš ale istotu, že ten plán bude v poriadku ?
-------------------------------------------

Beriem 799,- € vopred, skôr ani tuk do PC ...;)