evita91910
05.11.14,13:32
pred pol rokom som pracovala v potravinach ,rusila sa predajna tak nam dali vypoved .teraz po pol roku nam poslali ze im dlzime peniaze za manko
J+K
05.11.14,12:36
Predpokladám, že ste mali podpísanú spoločnú hmotnú zodpovednosť . A pravdepodobne sa konala po zatvorení predajne inventúra, na ktorej ste sa podľa mňa mali zúčastnik, takže by ste už vtedy mali vedomosť , že výsledok inventúry je manko.
evita91910
05.11.14,12:45
hej inventura sa konala ...potom sa tovar odvazal na ine prevadzky.Dva tyzdne sa tam este upratovala predajna a nakoniec nam dali vypoved s tym ze nemame voci nim ziadne dlhy ..a zrazu po 8 mesiacoch zistili ze tam bolo manko
evita91910
05.11.14,12:46
do dnesneho dna som nevedela ze vzniklo manko az dnes som to zistila po 8 mesiacoch
Tweety
05.11.14,12:49
hej inventura sa konala ...potom sa tovar odvazal na ine prevadzky.Dva tyzdne sa tam este upratovala predajna a nakoniec nam dali vypoved s tym ze nemame voci nim ziadne dlhy ..a zrazu po 8 mesiacoch zistili ze tam bolo manko
A máte to, že nemáte žiadne dlhy aj písomne podchytené? Ak áno, máte aj protokol z inventúry o tom, že nie je žiadne manko, ste v práve a zamestnáv. nemôže nič vymáhať.
J+K
05.11.14,14:19
Ak bola inventúra uzavretá s tým, že manko nie je, tak nemajú čo vymáhať. S výsledkom inventúry ste boli oboznámení - dúfam, že písomne.