uzdravovatel
06.11.14,02:37
Podla akého financneho kluca by som mal postupovat, aby som mohol fakturovat a teda aj platit dane - ak spustam specialnu sluzbu /sluzby v ramci volnej zivnosti ? riesim aj ine veci ale toto je uplna novinka a nikto to nerobi (aspon nie na zivnost ) / hodinovy je nerealny - za uskutocnenu protihodnotu / postupovat v poradenstve cez internet (http://chod.sk/bfdx2) - ak pouzijem online svoj cas a specialne danosti a vedomosti - nielen Biofeedback a iné pomocky v oblasti uzdravovania ako aj mentálnych problémov? Pozor - NIE LIECENIE - to moze u nas iba lekar / ja nepredpisujem lieky ani nezakazujem lieky ( chápat treba rozdiel nie iba v docasnej pomoci ale v trvalej ) V procese pouzijem aj videa a nahravky na mieru./ neide o sarlatanstvo ale o vedecky podlozene funkcne postupy z PSYCHOKIBERNETIKY Zaujima ma nazor odbornikov aj neodbornikov. Kedze nechcem nikoho oskubat, ale ani naopak - nechcem byt roztrhany navalom zaujemcov. Ako priklad uvediem - cloveka s ktorym sa budem zaoberat napr. online 7 x 3 hod. a zmizne jeho depresia navzdy...,alebo viac druhov rakoviny - nádory napr. za tyzden - dva - tri - podla spoluprace (pravdaze za podmienok ak dodrzi ocistne postupy atd.) Nebudem to tu rozoberat ... Dakujem vopred za komentáre a názory - pripadne pripomienky...

S pozdravom motivator a uzdravovatel S. Sz.
taiko
06.11.14,06:29
prepac, ale toto je reklama ako vysita