romino1963
06.11.14,14:44
kúpil som v oktobri ojazdene vozidlo.v novembri som dal čistit a naplnit klimatizáciu a tam zistili že je vadný kompresor,netlačí tak ako by mal,ide trochu studený vzduch ale nie dostatočne,čo sa nedalo posudit ani pri kúpe vozidla.možem reklamovat tuto zavadu v bazári?
jslancik
06.11.14,13:49
pokiaľ bazár výslovne netvrdil, že auto je v 100% poriadku, prípadne že klimatizácia funguje na 100%, prípadne že ti uviedol všetky vady (a klimatizácia tam uvedená nebola), tak reklamovať môžeš, ale uspieť neuspeješ.
Pozri si preberací protokol k autu, čo je tam napísané.
Chobot
06.11.14,15:25
Snáď si nečakal od ojazdeného auta funkčnosť na 100%? Keď kupuješ staršie auto, môžeš rátať s tým, že niečo je už opotrebované a bude to treba opraviť alebo vymeniť.

Nemyslím, že by si uspel s reklamáciou. Ty si ho kupoval v takom stave, ako stálo. Klíma fungovala, to, že nie dokonale, nie je závada, pre ktorú by sa auto nedalo používať.
lujza.j
06.11.14,16:20
dúfam,že dali s náplňou rovno farbu....ked ti do budúceho roka vyfučí...aby vedeli kade:D...lebo aj totok sa môže stať....pre takých ako si ty mám jednu radu....nech si kúpia nové auto....tam móžeš reklamovať možno aj do alelujá...