Ganbi
06.11.14,20:18
Zdravím,mám otázku v skratke predával som na bazosi mobilný telefon (Samsung) v inzeráte bolo jasne napísané citujem: " predám s: krabicou,nabíjačkou,USB kábel,sluchatká.Jedná sa o repliku S4 verzie i9500"

No kupujúci sa ozval nič sa nepýtal iba na stav displeja odpovedal som mu že bez škrabancov a potom že či viem zhodiť z ceny..ked som zhodil 10 eur tak mi poslal svoju adresu že nech mu to pošlem na dobierku.
Poslal som,on to prevzal ale teraz sa sťažuje že on si objednával originál S4 so zárukou a chce naspäť peniaze lebo to dá na políciu. Moja otázka znie:Môžem mať z toho problémy?Ja som ho neoklamal dostal to čo si objednal a čo bolo do bodky napísané v inzeráte..

podotýkam že bolo to lacnejšie ako originál mobily o 100 eur takže sa to prakticky ani neradilo pri vyhľadávaní k originálom...
Chobot
06.11.14,19:37
Vytlač si inzerát (alebo urob printscreen) aby si pre prípadný spor v budúcnosti mal dôkaz. Ty si predal to, čo si inzeroval, neklamal si. Nemáš prečo mu vracať peniaze.
Ganbi
06.11.14,19:44
Samozrejme inzerát mám odfotený aj s linkom hore aby to vedel aj server bazos potvrdiť že to nieje photoshop... myslel som si že to bude tak ale radšej sa opýtam.dakujem
misoft
07.11.14,12:05
Kašli na neho. Ak si uviedol (a webmaster to potvrdí), že tam bolo uvedené "replika" - policajti síce začnú, ale hneď aj skončia.