silvia
20.10.04,08:27
Prosim vas, jedna moja znama jazdi na sluzobnom aute navstevovat a vysetrovat pacientov. Jej zamestnavatel jej vraj cestu z domu k prvemu pacientovi a tiez cestu od posledneho pacienta domov neuznava ako pracovnu cestu ani jej neposkytuje ziadne nahrady vztahujuce sa k tymto cestam. Je to OK? Kde by sa o tom dozvedela viac?
ingi
20.10.04,07:46
Ja by som mala protiotázku - prečo jej teda dovolil parkovať doma so služobným autom, nie je toto náhodou vecou cestovného príkazu, či príkazu k jazde a lebo inej dohody? Vykazuje si teda v knihe jázd tieto cesty ako súkromné?
alexxandra
20.10.04,13:54
Podla mna to nieje celkom spravne.V Zakone o cestovnych nahradach je /aspon bolo/, ze zamestnavetel moze nariadit sluzobnu cestu tak,ze tato sa zacina odchodom z domu. Je pravda,ze ked ma zamestnanec k dispozicii sluzobne auto a jazdi na nom z domu do roboty a naspat,toto nieje sluzobna cesta.Cesta z domu do prace nieje sluzobna cesta.Ale ak nastupi pracovnik na sluzobnu cestu,sluzobna cesta zacina odchodom z domu. Takze je otazka,ci je obchadzanie pacientov sluzobnou cestou.Ak ano, mal by jej to uznat z domu.

Druha otazka je,co ma Vasa znama napisane v pracovnej zmluve ako miesto vykonu prace.Pretoze sluzobna cesta je to,ked nieco vzkonava mimo miesta vykonu prace.Takze ak tam ma napisanu presne adresu aj s ulicou svojho zamestvnavatela,tak potom vlastne kazde vybavovanie na inej ulici sa uz da povazovat za slusobnu cestu.Ak ma v pracovnej zmluve ale napisane miesto vykonu prace napriklad Slovenska republika,tak vlastne pre nu neexistuju tuzemske pracovne cesty. To len tak na okraj. Ja svojim klientom do zmluvy davam bud presnu adresu,alebo mesto.

Co sa tyka knihy jazd,tak ak ide iba z domu do roboty,nech to tak do knihy jazd radsej nepise,lebo jej este prisiju,ze pouziva auto na sukromne ucely a bude /ozaj,este stale to plati?/ si to musiet zdanit. A ked jej zamestnavatel ten odchod z domu neuzna,tak nech to do knihy tiez radsej nepise.

Zamestnavatel odchod z domu moye nariadit,nieje vsak povinny ho tak nariadit.Takze to zalezi asi od zamestnavatela.Samozrejme to nieje ferove.