delfinik1
09.11.14,14:10
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je stará pneumatika dopoly zakopaná do zeme ako detská preliezka nezávadná? A tiež, pokiaľ použijem na jej nafarbenie grafiťácky sprej na akrylovej báze, či je to ok? Ďakujem
Valcake
09.11.14,14:07
Za naším blokom sa nachádza škôlka, kde sú presne takto zakopané a nafarbené pneumatiky. Keby boli pre detičky škodlivé, iste by tam neboli.Neviem síce akú farbu použili. Čo všetko je škodlivé o tom by sa dalo písať a písať...plávajúce podlahy, nábytok, rôzne hračky ...je toho dosť :rolleyes:
delfinik1
09.11.14,16:30
Samozrejme, kadečo je škodlivé, ale toto je chúlostivá vec, keďže sa jedná o deti. Tiež chcem v našej škôlke dať namontovať pneumatikové preliezky. Potrebujem preto odborné potvrdenie, že je to naozaj nezávadné, ak by mali rodičia a učitelia k tomu otázky. Ja predpokladám, že je, keďže sa z toho robia aj tie mäkké dlažby na ihriská atď., ale chcela som si to ešte tu overiť :).
Chobot
09.11.14,20:26
Zdá sa mi, že čím ďalej tým viac sú ľudia paranojický. Boja sa e-čiek, mikrovlnného žiarenia, bacilov, nákazy...

Neviem, či to chcete urobiť ako rodičia svojpomocne, či ste ako firma, ktorá montuje detské ihriská, ale normálne to tam dajte. Kto by už len mal voči tomu námietky? A ak áno, necha zaplatí zriadenie ihriska z ekologického dreva, ak je tak múdry.
delfinik1
09.11.14,20:29
Čisto rodičovská záležitosť. Tak ma zaujíma, ako to je :). Ale díkes :)