IvetaH
10.11.14,09:29
Ja si myslím, že ak podám dodatočné DP v čase pred vrátením alebo započítaním, tak pokuta nebude. Ale kolektív ma presviedča, že bude pokuta.
No to čo by malo za logiku, keď sa opravím v termíne, aby sa dávali pokuty?
avalik
10.11.14,09:37
Nie je jednoduchšie v takýchto prípadoch nazrieť do príslušného zákona?

V tomto prípade § 155 ods. 7, písm. a) Daňového poriadku.
IvetaH
17.12.14,18:51
Pozrela som a mám pokutu.
marjankaj
17.12.14,21:08
No nemala si sa teda pozerať.:D
marjankaj
17.12.14,21:19
: