iasak
10.11.14,12:28
Moje meno je Ján Kašai a večným študentom Technickej Univerzity v Košiciach a to konkrétne Strojníckej Fakulty v odbore Bezpečnosť technických systémov. Tento dotazník je súčasťou diplomovej práce, ktorú vydám pod názvom Informačná bezpečnosť zariadení pre bezdrôtový prenos signálu.
Je to dotazník na výskum znalostí užívateľov zameraný na informačnú bezpečnosť bezdrôtových zariadení.

http://goo.gl/forms/fdlmkaZmhz

Potrebujem širokú skupinu ľudí, takže preto aj sem som vložil svoj dotazník. Budem Vám veľmi vďačný. Ďakujem
ivka70
10.11.14,14:02
Vyplnene, inak, spravne gramaticky je
Používali ste niekedy ( namiesto Používal/ -a Ste niekedy)

a v otazke
Aké zabezpečenie Wi-Fi siete doma používate? *
mi chyba viac moznych odpovedi ... kedze je mozna aj kombinacia :)
iasak
10.11.14,19:13
dakujem za vyplnenie aj upozornenie
iasak
11.11.14,14:50
Dakujem pekne za reakcie. Niektore otazky by sa dali este urcite prerobit, len som to nemal s kym prekonzulotvat a moj veduci to nejak neriesil.

Vobec som si nemyslel, ze za taku kratku dobu vyplni tolko ludi dotaznik. Uprimne sa Vam chcem vsetkym podakovat, kto si nasiel tu minutku a venoval tomu svoj drahocenny cas. Este raz velka vdaka.
Ing. Ľubomír Janoška
11.11.14,15:58
Janko,
máš tam chybičky
- v otázke na zabezpečenie sú vylučovacie možnosti, ale pritom sa bežne používa kombinácia (napríklad):
hidden SSID + WPA2 + filtrácia mcAdr (a o pár strán ďalej to máš ako samostatné otázky),
- pri otázke na automatické prideľovanie adries ti chýba pomenovanie DHCP - veľa ľudí vie, že im beží DHCP, ale nevedia, že to priraďuje adresy :)