1234
27.04.06,09:00
Chcem poprosiť o radu:
je pobytové školenie lekárov v lete v nejakej zahraničnej dovolenkovej destinácii daňovým výdavkom?
Máte s tým nejaké skúsenosti?
ďakujem,
Chobot
27.04.06,07:30
Chcem poprosiť o radu:
je pobytové školenie lekárov v lete v nejakej zahraničnej dovolenkovej destinácii daňovým výdavkom?
Máte s tým nejaké skúsenosti?
ďakujem,

:D :D :D Chcel by som vidieť lekára, ktorý sa v lete na Chalkidiky alebo na Malorke dva týždne školí.:D :D :D

Ale vážne:

Záleží od toho, ako to preukážete.Ak to máte riadne zdokladované, máte riadnu pozvánku nejakej agentúry, že také nejaké školenie sa organizuje (pochybujem však, že by to organizovali v lete v dovolenkovej destinácii, kedy sú ceny za ubytovanie najvyššie), je tam program školenia (na celý pobyt) a faktúra za školenie, tak by v podstate malo byť jedno, kde sa školenie organizuje.

Ak to organizuje sama firma vlastným zamestnancom ako dvojtýždňové školenie na ostrove Thasos , tak asi ťažko niekto uverí, že naozaj išlo o školenie. To by som neriskoval dať do nákaldov.

U lekárov je však všeobecne známe, že farmaceutické firmy ich pozývyjú na rôzne takéto pofidérne "školenia" a "semináre", pričom v skutočnosti ide o úplatok vo forme dovolenky. Neviem, ako sa na toto pozerá DÚ, ale väčšinou takéto pobyty sú hradené tými faramaceutickými spoločnosťami.
Tweety
27.04.06,07:32
Chcel by som vidieť lekára, ktorý sa v lete na Chalkidiky alebo na Malorke dva týždne školí.
mimotemy
No ak má krásnu školiteľku, viem si aj to školenie predstaviť.:p
Barbara
27.04.06,07:43
[QUOTE=Tweety]Chcel by som vidieť lekára, ktorý sa v lete na Chalkidiky alebo na Malorke dva týždne školí.
mimotemy
No ak má krásnu školiteľku, viem si aj to školenie predstaviť.:p[/
QUOTE]


:D :D :D :D :D :D :D