Patusinqaa
10.11.14,13:20
Neviem ako mám vyriešiť problém s babkou, aby už mala rada moju mamku , ktorá kvôli nej trpí. Ako to mám urobiť. Babka nenávidí mamku od kedy sa vydala a prišla sem. Poraďte ako jej treba vysvetliť aby mala rada konečne moju mamku. Je to hrozne zlý pocit. Prosím Vás.
taiko
10.11.14,12:22
juuuj moja zlata. to bude tazke, primat niekoho aby mal rad niekoho ineho. A vies aj preco babka nema rada mamu?
misoft
10.11.14,12:24
Ak sa raz niekto zatne - nepomôže nejaké dohováranie. Ak averzia je trvalá - môžeš vysvetľovať, koľko chceš - nepohneš. A najmä so staršími osobami.... To si musia ony dve medzi sebou vydiskutovať. Ty môžeš akurát ospevovať pred babkou mamku, aká je skvelá a pod., ale presvedčovať "násilím" - ešte viac škody narobíš....
buchač
10.11.14,12:27
Neviem ako mám vyriešiť problém z babkou aby už mala rada moju mamku , ktorá kôli nej trpí. Ako to mám urobiť. Babka nenávidí mamku od kedy sa vydala a prišla sem. Poraďte ako jej treba vysvetliť aby mala rada konečne moju mamku. Je to hrozne zlý pocit. Prosím Vás.

Najprv daj bližšie info...len pre to utvorenie si obrazu situácie.

Koľko má rokov babka ?
Mama sa vydala znova a Ty si dcéra z predchádzajúceho vzťahu ?
Kto kde prišiel ? Babka ku mame, alebo mama ku babke ?
Bývate v spoločnej domácnosti všetci ? Čiže babča, mama s manželom a Ty ...prípadne ešte niekto ?