Nikol11002
10.11.14,18:42
willma
10.11.14,17:43
A?
Nikol11002
10.11.14,17:50
Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.
willma
10.11.14,18:03
svatá prostoto, pred tým než pustím prachy z rúk tak hľadám referencie!!! Aj tu sa niečo popísalo http://www.porada.sk/t201615-jozef-bukaj.html
misoft
10.11.14,21:28
Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.
Nechcem urážať, ale riešiť problémy cez šarlatána (už to, že za vyslovené sprostosti pýta také sumy) - tak to nesvedčí o prílišnej súdnosti. A nič na tom nemení fakt, že máš problémy doma.
Ak sa na niečo dávaš - najskôr hľadaj o tej osobe, kto je, čo je....
A pochybujem, že na súde nejako dosiahneš svoje - on bol dosť chytrý - peniaze od teba NEPRIJAL! Dostali to "jeho" vyberači...a tí mu to potom dajú cash.
A aj Google o ňom nájde dosť vecí:
http://www.pluska.sk/zena/rozhovory/vestec-celebrit-ludia-ktorymi-ohana-nom-nikdy-nepoculi.html
http://spimajim.sux.cz/tema/19731-jozef-bukai
http://www.cas.sk/clanok/127751/video-jasnovidec-celebrit-jozef-bukai-sa-priznal-k-podvodu.html
oksa1
16.12.14,16:49
Nikol11002, kedy mate sud? dajte vediet, pridem ako svedok, mam velmi negativnu skusenost s touto osobou, dakujem
oksa1
16.12.14,17:41
je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
buchač
16.12.14,17:46
je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
...jj....hlavne u seba samého.... ;) :D :D :D :D :D
oksa1
17.12.14,04:27
buchac: Nestazujte sa na moje odpovede...nestazujem sa na tvoju odpoved...ale uz to, ze som sa priznala si zaroven priznavam svoju chybu a zacala som sama od seba, pretoze tiez chcem podat trestne stihanie na Bukaia a zaroven chcem pomoct aj ostatny nevedomym ludom, aby nevpadli do jeho nastavenej pasce klamstiev a lzi......a ani taketo ustipacne poznamky ma od toho neodradia...neprajem ti, aby si sa dostal raz do situacie, ked budes aj ty hladat pomoc trebars aj u diabla....
buchač
17.12.14,05:55
buchac: Nestazujte sa na moje odpovede...nestazujem sa na tvoju odpoved...ale uz to, ze som sa priznala si zaroven priznavam svoju chybu a zacala som sama od seba, pretoze tiez chcem podat trestne stihanie na Bukaia a zaroven chcem pomoct aj ostatny nevedomym ludom, aby nevpadli do jeho nastavenej pasce klamstiev a lzi......a ani taketo ustipacne poznamky ma od toho neodradia...neprajem ti, aby si sa dostal raz do situacie, ked budes aj ty hladat pomoc trebars aj u diabla....

1. Neodradzujem od konania

2. Každý je svojprávny...aj tí boli, čo dali ťažké sumy do nebankoviek a potom plakali. Neskôr sa rozvášnene súdili a žiadali od štátu odškodnenie - vyplatenie svojich vkladov.
...a za čo ??? Za svoju (doslova) hlúposť !!!
Mimochodom...aj moja svokra si nedala povedať a či poradiť. Tiež položila do Fruniho BMG (pre ňu) solídnu cifru a potom vyplakávala.

3. ....no nehnevaj sa, dať love nejakému dilinovi, čo sa vydáva za jasnovidca je trochu silná káva aj pre mňa.
Takže záver by znel asi takýto.
Mne takáto situácia nejak nehrozí...viď príspevok od Nikol11002 - jej by som doporučoval skôr navštíviť určité oddelenie príslušného charakteru.
Jeremy21
17.12.14,06:12
si sa nechala poriadne oblbnut fuu
oksa1
17.12.14,06:58
myslim si ze nie som jedina co sa nechala oblbnut. Existuje nespocetne mnozstvo ludi, ktori dopadli presne tak isto ako ja, ale velmi smutne je ze vsetci sedia ticho a on je stale este propagovany v mediach, naposledy sa nechal vidiet a pocut panom Krausom, asi tak 3 tyzdne dozadu a vsetci ho zeru a veria mu a on si je isty ze sa mu nic nestane
oksa1
17.12.14,07:00
... pre kazdu svinu sa voda vari, ale pre neho uz zovrela ...
alaya1
17.12.14,07:29
Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.

neskutocne, ze niekto dokaze takto rozhadzovat peniaze.
taiko
17.12.14,07:43
je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
...jj....hlavne u seba samého.... ;) :D :D :D :D :D
buchy ved uz si priznala chybu a zacala konat. NIe kazdy to dokaze ;)
Ferdosondo
18.12.14,06:17
Ber to pozitívne. Za tie peniaze si dostala rozum (snáď). Nabudúce ťa už niekto tak ľahko neoblafne (snáď).
oksa1
18.12.14,08:48
beriem to uz pozitivne, a okrem penazi o ktore som prisla som prisla aj o drahe kovy, ktore mi bohuzial do dnesneho dna nevratil, a tymto by som chcela upozornit vsetkych, ktory by chceli zavolat Bukaiovi, aby to nerobili, pretoze vatsieho podvodnika, ktory sa vyhraza a zneuziva slabosti ludi a predpoveda to co sa nestane, na Slovensku niet. Prosim nedavajte mu ziadne zlato ani ine drahe kovy, dakujem. Uz ich nikdy neuvidite.
oksa1
18.12.14,09:01
a neverte mu ze vase zlato alebo iny drahy kov, ma zlu energiu, ako to tvrdi, To vase zlato poputuje pekne do zalozne a on ma s toho dalsie nezdanene peniaze, iba dodavam.
lujza.j
18.12.14,09:39
Nemavam zatemnenie mysle....moje zlato lubim....:D....a aj svoje zarobene peniažky....
buchač
18.12.14,09:50
beriem to uz pozitivne, a okrem penazi o ktore som prisla som prisla aj o drahe kovy, ktore mi bohuzial do dnesneho dna nevratil, a tymto by som chcela upozornit vsetkych, ktory by chceli zavolat Bukaiovi, aby to nerobili, pretoze vatsieho podvodnika, ktory sa vyhraza a zneuziva slabosti ludi a predpoveda to co sa nestane, na Slovensku niet. Prosim nedavajte mu ziadne zlato ani ine drahe kovy, dakujem. Uz ich nikdy neuvidite.

Pýtal by od mojej 1/2....
Kúúúa...v lufte by sral keksy, takú by mu sekla... ;) :D :D :D
oksa1
18.12.14,09:59
Lujza.j, nejde o zatemnenu myslel, cele Slovensko frci na vestcoch a jasnovidcoch, no tento samozvany "JASNOVIDEC CELEBRIT" medzi ludmi skoncil :) a pevne verim ze uz dlho nebude okradat ludi a na jeho bludy a podvodne praktiky mu uz nikto neskoci! A pisem to preto, aby iny neurobili tu istu chybu aku som urobila ja.
trisestri
18.12.14,10:18
nakopat ho do vajec podvodnika a grazla a vsetkych tych sarlatanov a tresknute babizne co sa hraju na vestkyne
lujza.j
18.12.14,10:28
Toto fičalo tak v roku 1999-2000....ani vtedy som nepodlahla....celebriti to su kto?!:Doni nieco "diktuju" .....ja nepodlahujem davovym osialom...
oksa1
18.12.14,10:30
Prosim, prosim, prosim vsetkych ludi, ktory mu chcu volat a vyuzit jeho takzvane " vestecke a jasnovidecke "sluzby, aby to nerobili.
lujza.j
18.12.14,10:37
misoft
18.12.14,14:51
lujza.j
01.01.15,09:42
buchač
01.01.15,09:49
http://www.topky.sk/cl/10/1447765/Jasnovidec-hovori-o-osude-Slovenska-v-roku-2015--Podari-sa-nam-velmi-vynimocna-vec-

zase bude mať kšefty:D..

Kúúúúa, ale múdry je jak rádio .... to kde na to došiel ?... aj keď má pravdu v podstate.
lujza.j
01.01.15,09:53
http://www.topky.sk/cl/10/1447765/Jasnovidec-hovori-o-osude-Slovenska-v-roku-2015--Podari-sa-nam-velmi-vynimocna-vec-

zase bude mať kšefty:D..

Kúúúúa, ale múdry je jak rádio .... to kde na to došiel ?... aj keď má pravdu v podstate.
šak..ale to sa mohli opýtať bárs-koho:D
lujza.j
01.01.15,09:56
tu dostane priestor bárs-jaký komediant - šašo - debil:D a ešte mu nato špeci skupina jedincov skočí a on na nich zarobí....
misoft
01.01.15,16:27
Dlho nič "poriadneho" nevypotil, tak v novom roku začína ďalšími "zaručenými" sprostosťami (i to najskôr vyčítal ....)....
marjankaj
01.01.15,16:30
tu dostane priestor bárs-jaký komediant - šašo - debil:D a ešte mu nato špeci skupina jedincov skočí a on na nich zarobí....
Debili sú skôr tí, čo mu naletia.:eek: Jeden by si myslel, že stredovek je dávno za nami.
misoft
01.01.15,16:33
Nuž - stredovek podľa letopočtu je naozaj za nami, ale podľa chovania niektorých šarlatánov sa ešte neskončil.....
marjankaj
01.01.15,16:56
Nuž - stredovek podľa letopočtu je naozaj za nami, ale podľa chovania niektorých šarlatánov sa ešte neskončil.....
No práve tí šarlatáni idú s dobou. Správajú sa trhovo. A ak je po ich službách dopyt, tak prečo by to nevyužili? Veď predsa nikto nikoho nenúti aby sa išiel "poradiť" so šarlatánom. Druhá vec je, že šarlatáni väčšinou takéto príjmy nezdaňujú.
misoft
01.01.15,18:15
Hehehe - ja by som sa urehotal k smrti, až by takéhoto "jasnovidca" zabásli. Reku: A toto si si v kartách čo nevyčítal?
marjankaj
01.01.15,18:19
Hehehe - ja by som sa urehotal k smrti, až by takéhoto "jasnovidca" zabásli. Reku: A toto si si v kartách čo nevyčítal?
No veštenie je v zozname voľných živností.
Na druhej strane niektorí v Tescu "ukradnú" tri bobuľky hrozna, aby ich v zime zabásli.
misoft
01.01.15,18:22
No veštenie je v zozname voľných živností.
Na druhej strane niektorí v Tescu "ukradnú" tri bobuľky hrozna, aby ich v zime zabásli.
Na toto veštenie netreba. Tu je potrebný kamerový záznam, SBS-kár, polícia a sudca....
marjankaj
01.01.15,18:25
No veštenie je v zozname voľných živností.
Na druhej strane niektorí v Tescu "ukradnú" tri bobuľky hrozna, aby ich v zime zabásli.
Na toto veštenie netreba. Tu je potrebný kamerový záznam, SBS-kár, polícia a sudca....
No vidím, že mladenec nepochopil.:D
trisestri
01.01.15,18:28
je to chuj a debili ty co mu naletia
pmajap
01.01.15,18:46
oksa1
09.01.15,10:12
http://www.topky.sk/cl/1000666/1334822/Co-caka-Slovensko-v-roku-2013--Dalsia-katastrofa-v-Tatrach-, tak toto predpovedal na rok 2014, a co sa s toho stalo???? a pododne, len v inom zneni, predpoveda aj naq rok 2015. Rada by som vediet, aku katasrtofu predpoveda na rok 2015 sebe :) Alebo sebe nevie?
oksa1
09.01.15,10:13
opravujem sa to bolo na rok 2013
lujza.j
09.01.15,10:16
Ja som si to ani necitala..škoda casu a oci.....
oksa1
09.01.15,10:17
oksa1
09.01.15,10:19
https://www.youtube.com/watch?v=sRluXZxJ-CQ , ved je nadrogovany a je uplne mimo kontext, len sa mu pozrite rovno do oci aky je zhuleny !!!!!!!! prosim neverte mu !
misoft
09.01.15,16:46
Nerieš - my to vieme.
A keď ostatní mu naletia - to je ich problém.....
oksa1
22.01.15,16:55
Dnes 22.1.2015 vysiel v casopise plus 7 dni clanok o menovanom Bukaiovi, ktory rovnakymi praktikami ako opisala dotycna pani klame a podvadza ludi. Stale hovori o nejakom Dimitriovi a babke, od kazdeho pyta zlato, hovori o zlatych obaloch, pyta nekrestanske peniaze, obhajuje sa 3 mesacnými kurami, potom mu nasledne vykradnu byt, a telefon, a stale tak isto dookola. A toto pouziva pri kazdom klientovi, a faktuy vystavuje na svoju mamu., Na svojom facebooku pise, ze konecne pravda vynde navrch. Konecne o nom !!!!!!!! Voda mu uz zovrela :) :)
fallenangel777
13.06.15,07:40
Nemajte strach ludia ;) mna ten sarlatansky meduc tiez obral ale ano mate pravdu voda mu uz zovrela :) jemu sa to vsetko tisickrat vrati ale v jednom mi neklamal ked som bol 16.01.2014 za nim v devine povedal ze mu vide clanok v novonach o tom ze aky to je extremny podvodnik a ako klame a kradne aspon raz neklamal :) ale Jozko Bufam ze si toto precitas :) vedz tomu ze ak ta nezabasnu nebudes mat pokoja mozes sa achovavat kolko len chces ale to ze si obral Petricka Demonka sa ti razne vyplati darmo je v tych tvojich podvodoch zapletena kopa ludi :) ja si tak strasne vychutnam ten moment ked si ta najdu ti ktori ta tak intenziv e hladali v leviciach styri dni po sebe bordel tam koli tebe robili ako keby hladali nejakeho drogoveho dilera ty ciganska spina ;) mna si veru nasrat nemal :) inak ta pico...ka z toho lustra co si mi dal nesie na sebe moju kliatbu ;) preklial som ju a pokial ju nenajdes tak ta to moje "wodoo" :) bude prenasledovat az pokial sa nenaplni :D ty skurvena spina :) ty velmi dobre voes ze kto ti tu teraz lise a chalani ktorych som si najal ta dostanu :) a ani vtedy ked vides z basy pokoja mat nebudes tomu ver :) s pozdravom Petko :) nikdy ti neodpustim :) a P.S skutocne wodoo to je ale fakt svina a pocitis to na vlastnek kozi ;)
lacotinka
13.06.15,07:46
Nemajte strach ludia ;) mna ten sarlatansky meduc tiez obral ale ano mate pravdu voda mu uz zovrela :) jemu sa to vsetko tisickrat vrati ale v jednom mi neklamal ked som bol 16.01.2014 za nim v devine povedal ze mu vide clanok v novonach o tom ze aky to je extremny podvodnik a ako klame a kradne aspon raz neklamal :) ale Jozko Bufam ze si toto precitas :) vedz tomu ze ak ta nezabasnu nebudes mat pokoja mozes sa achovavat kolko len chces ale to ze si obral Petricka Demonka sa ti razne vyplati darmo je v tych tvojich podvodoch zapletena kopa ludi :) ja si tak strasne vychutnam ten moment ked si ta najdu ti ktori ta tak intenziv e hladali v leviciach styri dni po sebe bordel tam koli tebe robili ako keby hladali nejakeho drogoveho dilera ty ciganska spina ;) mna si veru nasrat nemal :) inak ta pico...ka z toho lustra co si mi dal nesie na sebe moju kliatbu ;) preklial som ju a pokial ju nenajdes tak ta to moje "wodoo" :) bude prenasledovat az pokial sa nenaplni :D ty skurvena spina :) ty velmi dobre voes ze kto ti tu teraz lise a chalani ktorych som si najal ta dostanu :) a ani vtedy ked vides z basy pokoja mat nebudes tomu ver :) s pozdravom Petko :) nikdy ti neodpustim :) a P.S skutocne wodoo to je ale fakt svina a pocitis to na vlastnek kozi ;)

Vyzerá to, že polícia / prokuratúra sú na to krátki.

A možno ozaj stačí 1 fakt nas.aný občan, aby miesto nich prispel k poriadku :D
fallenangel777
13.06.15,08:00
Keby ste len vedeli ze co sa v leviciach dialo toe styri dni po sebe tak by to bolo o inom :) inak len tak pre info a teraz dobre citajte to zlato zo zalozni ktore on rozpredava sa vytraca v nenavratne ze ho uz nikdy nikto nenajde to je prva vec. Druha su v tom zapleteni levicky bratoslavsky taxikari lidia so zalozni po istym jednym vlastnikom ale mne to je jedno ze kto babiku menom Bukai riadi :) ci uz dostaneme jeho alebo jeho babkarov mna to uz nezaujoma a verte tomu ze nechcete vediet to ze co toho *****ka caka ked mu niekto z nas zaklope na plece a povoe mu : "Dobry den pan Bukai" :) chlapec je vyse vysraty akosa to len da :) jozko dufam ze sui to precitas kym si este na slobode :) a vedz tomu ze na tom lusti skoncis ty :D pokial ta nezabasnu za tie tvoje podvody nikdy v zovote mat pokoja uz nebudes a ani ti tvoji babkari :) a esteraz sa mi budes akokolvek vyhrazat :D hahahah *****ko mna vyhodia z prace ty nemas nato ziadne konexie a esteraz mi posles niekoho otvarat schranky ku mne domov tak uvidis ty nula :D inak teraz dobre citajte tento ***** mi poslal nieloho ku mne domov do schranky aby mi otvoril obalku z banky v ktorej boli udaje ohladom poskytnuteho uveru :O ktory ale koli mojej sprostosti a zufalosti skoncil u tohto *****a :) ty madarska ciganska spina :) a voem ze to bol on pretoze v tej schranke bolo vtedy asi 5 obalok jedna moja a zvysok ostatnych clenov mojej rodiny :) a penoazky mi od teba dostaneme ty kurva jedna vyjebana :D dobre voes kto po tebe ide a takisto ako ty mas svpjich nadroadenyxh aj ja mam uz siete rozhodene po celom slovensku a vedz tomu ze ta dostaneme :) v tej tajnej komnate ktora na teba caka si uz ani neprdnes a ka si ta vychutnam viacwj ako kohokolvek pred tebou ;) ty kurva jedna ciganska vyjebana ;)
vlado 33
13.06.15,10:11
Keby ste len vedeli ze co sa v leviciach dialo toe styri dni po sebe tak by to bolo o inom :) inak len tak pre info a teraz dobre citajte to zlato zo zalozni ktore on rozpredava sa vytraca v nenavratne ze ho uz nikdy nikto nenajde to je prva vec. Druha su v tom zapleteni levicky bratoslavsky taxikari lidia so zalozni po istym jednym vlastnikom ale mne to je jedno ze kto babiku menom Bukai riadi :) ci uz dostaneme jeho alebo jeho babkarov mna to uz nezaujoma a verte tomu ze nechcete vediet to ze co toho *****ka caka ked mu niekto z nas zaklope na plece a povoe mu : "Dobry den pan Bukai" :) chlapec je vyse vysraty akosa to len da :) jozko dufam ze sui to precitas kym si este na slobode :) a vedz tomu ze na tom lusti skoncis ty :D pokial ta nezabasnu za tie tvoje podvody nikdy v zovote mat pokoja uz nebudes a ani ti tvoji babkari :) a esteraz sa mi budes akokolvek vyhrazat :D hahahah *****ko mna vyhodia z prace ty nemas nato ziadne konexie a esteraz mi posles niekoho otvarat schranky ku mne domov tak uvidis ty nula :D inak teraz dobre citajte tento ***** mi poslal nieloho ku mne domov do schranky aby mi otvoril obalku z banky v ktorej boli udaje ohladom poskytnuteho uveru :O ktory ale koli mojej sprostosti a zufalosti skoncil u tohto *****a :) ty madarska ciganska spina :) a voem ze to bol on pretoze v tej schranke bolo vtedy asi 5 obalok jedna moja a zvysok ostatnych clenov mojej rodiny :) a penoazky mi od teba dostaneme ty kurva jedna vyjebana :D dobre voes kto po tebe ide a takisto ako ty mas svpjich nadroadenyxh aj ja mam uz siete rozhodene po celom slovensku a vedz tomu ze ta dostaneme :) v tej tajnej komnate ktora na teba caka si uz ani neprdnes a ka si ta vychutnam viacwj ako kohokolvek pred tebou ;) ty kurva jedna ciganska vyjebana ;)

Málo som tomu porozumel, okrem nadávok. Keď to zhrniem, aj ty si sa nechal ....... Cez túto stránku je zbytočné sa niekomu vyhrážať, od toho je polícia.
lujza.j
13.06.15,10:50
nečítala som...ved načo aj...ale vysmáty je lak lečo:D
misoft
13.06.15,16:04
Hmmmm.... dobré muselo byť to čučo, keď to písal ten onen....a asi jedna butylka toho nebola....
Katarína Katkyova
21.08.15,13:08
Tohoto človeka poznám velmi dobre a osobne! býva v Leviciach na ulici Zdenka Nejedleho 48 na tretom poschodi u rodičov alebo sa tam schováva alebo u jeho sestri ,ktorá býva o poschodie nižšie Dáša Fenesiova tak sa volá a u nej sa tiež občas schováva su to socialne byty kde bývaju vacsinou sami delikventi a asocilai a zeny rozvedene matky co nemaju kde bývat a vždy ked do tej bytovky príde niekto nový tak vždy príde hlavne k mamičkám s detmi a líška sa im a ponúka veštenie len za 10€!!!!! asi aby mal aspon na niečo :D na cigaretky jeho sestra má dole otvorené kaderníctvo a vždy kej jej brata hladajú tak ho informuje! tvrdé o sebe,že chodil do školy do Viedne a tam študoval no to je velka p.... on vo Viedni bol,ale v base zavretý pre podvody tam sedel 3roky a on to prezentuje ako študium !!! Aj moju kamaratku okradol o zlato s tým,že jej ho dá vyčistit on s nou aj niečo mal,ale inak je to buzerant-teploš je na chlapov no ked potrebuje prachy tak mu je aj žena dobrá no a tuto moju kamaratku okradol o peniaze a aj o to zlato a ked ho chcela udat na polícii tiež sa jej vyhrážal nejakými vecami,ktoré o nej vedel ona sa v tej dobe rozvadzala a niečo chcel proti nej použit,že to povie jej exmanželovi bolo to ohladom majetkoveho vyrovnania ona zdedila v manželstve nejake peniaze a ona ich chcela pred mužom zatajit aby neboli vecou vysporiadania majetku...... dokonca viem,že si chodí privyrábat aj do cz ako buznoštetka a v Ba sa ohrádza celebritami rád ich vyhladáva a fotí sa s nimi a potom,že im akože veštil :D no neviem,Po Leviciach rozpráva,že on pomáha aj policajtom riešit trestní činy - vraždy a pomáha hladat ludí a častokrát ho vidiet na poliicii a raz som sa to jedneho známeho policajta pýtal a vysmial ma,že ano chodí na políciu,ale vypovedat v trestných oznámeniach a má ich na sebe niekolko!!!!čiže vela ludí na neho už podalo trestné oznámenie a tiež si myslím,že je len otázka času kedy mu klepnu po prstoch !!!!!:):):) otca má alkoholika matka tá ešte je taká slušná pani kedysi podnikala s predajom oblečenia a jeho sestra tiež má akotaku uroven sice cigani,ale dá sa no samozrejme jožka si chránia čo je asi normálne.....JE TO LEN KLAMAR A PODVODNIK
vlado 33
21.08.15,19:03
Tohoto človeka poznám velmi dobre a osobne! býva v Leviciach na ulici Zdenka Nejedleho 48 na tretom poschodi u rodičov alebo sa tam schováva alebo u jeho sestri ,ktorá býva o poschodie nižšie Dáša Fenesiova tak sa volá a u nej sa tiež občas schováva su to socialne byty kde bývaju vacsinou sami delikventi a asocilai a zeny rozvedene matky co nemaju kde bývat a vždy ked do tej bytovky príde niekto nový tak vždy príde hlavne k mamičkám s detmi a líška sa im a ponúka veštenie len za 10€!!!!! asi aby mal aspon na niečo :D na cigaretky jeho sestra má dole otvorené kaderníctvo a vždy kej jej brata hladajú tak ho informuje! tvrdé o sebe,že chodil do školy do Viedne a tam študoval no to je velka p.... on vo Viedni bol,ale v base zavretý pre podvody tam sedel 3roky a on to prezentuje ako študium !!! Aj moju kamaratku okradol o zlato s tým,že jej ho dá vyčistit on s nou aj niečo mal,ale inak je to buzerant-teploš je na chlapov no ked potrebuje prachy tak mu je aj žena dobrá no a tuto moju kamaratku okradol o peniaze a aj o to zlato a ked ho chcela udat na polícii tiež sa jej vyhrážal nejakými vecami,ktoré o nej vedel ona sa v tej dobe rozvadzala a niečo chcel proti nej použit,že to povie jej exmanželovi bolo to ohladom majetkoveho vyrovnania ona zdedila v manželstve nejake peniaze a ona ich chcela pred mužom zatajit aby neboli vecou vysporiadania majetku...... dokonca viem,že si chodí privyrábat aj do cz ako buznoštetka a v Ba sa ohrádza celebritami rád ich vyhladáva a fotí sa s nimi a potom,že im akože veštil :D no neviem,Po Leviciach rozpráva,že on pomáha aj policajtom riešit trestní činy - vraždy a pomáha hladat ludí a častokrát ho vidiet na poliicii a raz som sa to jedneho známeho policajta pýtal a vysmial ma,že ano chodí na políciu,ale vypovedat v trestných oznámeniach a má ich na sebe niekolko!!!!čiže vela ludí na neho už podalo trestné oznámenie a tiež si myslím,že je len otázka času kedy mu klepnu po prstoch !!!!!:):):) otca má alkoholika matka tá ešte je taká slušná pani kedysi podnikala s predajom oblečenia a jeho sestra tiež má akotaku uroven sice cigani,ale dá sa no samozrejme jožka si chránia čo je asi normálne.....JE TO LEN KLAMAR A PODVODNIK
Ale si to tu celkom dobre rozbalila, či je to pravdivé ma nezaujíma, ja vešteniu totiž neverím. Zaujala ma prezentácia na webových stránkach, že mu to ešte nikto nezatrhol.
oksa1
28.10.15,16:47
Pisem po dlhsom case, treba konecne dat "jasnovidca Bukaia" na slovensku obchodnu inspekciu, aby konecne preverili jeho podnikanie, kedze NEMA zivnost !!!!! podnika na svoju mamu a to aj so spatnou platnostou okrem ineho velmi dlho pobera prispevok za opatrovanie na svojho otca! Aby uz konecne prestal parazitovat a okradat ludi!
lujza.j
28.10.15,16:50
ved daj...čo ti v tom bráni....?!
buchač
28.10.15,17:20
Pisem po dlhsom case, treba konecne dat "jasnovidca Bukaia" na slovensku obchodnu inspekciu, aby konecne preverili jeho podnikanie, kedze NEMA zivnost !!!!! podnika na svoju mamu a to aj so spatnou platnostou okrem ineho velmi dlho pobera prispevok za opatrovanie na svojho otca! Aby uz konecne prestal parazitovat a okradat ludi!

ved daj...čo ti v tom bráni....?!

Lui...a sa čuduješ ?
Lebo ja veru aj hej...ak je niekto normálny po psychickej stránke, tak toto proste neurobí, viď :



oksa1
Pochváliť
beriem to uz pozitivne, a okrem penazi o ktore som prisla som prisla aj o drahe kovy, ktore mi bohuzial do dnesneho dna nevratil, a tymto by som chcela upozornit vsetkych, ktory by chceli zavolat Bukaiovi, aby to nerobili, pretoze vatsieho podvodnika, ktory sa vyhraza a zneuziva slabosti ludi a predpoveda to co sa nestane, na Slovensku niet. Prosim nedavajte mu ziadne zlato ani ine drahe kovy, dakujem. Uz ich nikdy neuvidite.
Pochváliť ? Ani veru nie...skôr by som Bukaia pochválil, že je šikovný.
Slabosť ? Ani veru nie...skôr by som povedal, že hlúposť.
misoft
28.10.15,19:20
Nuž - ja teda neviem. Ale keď toto čítam....
Raz sa niekto nájde, kto tomu onému po gebuli uvalí. A potom tomu onému len treba povedať - "Tak ti treba, sám si si nevedel predpovedať.... a vraj jasnovidec a teraz máš vlčiu tmu pred očami.....:D:D:D

Normálny človek - triezvo a rozumne uvažujúci - predsa by takému ogrgeňovi nemal skočiť na lep.....
fallenangel777
02.11.15,11:58
Dobry den vidim ze tema Bukai sa znovu otvorila ... Naposledy jed som sem pisal a pridaval prispevok bol som neskutocbe nastvany ... Ale to je fuk uz teraz... A nue nedal som si ani jednu butilku !!! Kedze som abstinent... Ale kevy ste vedeli co tento otporny tvor... Nie clovek ludom robi... Vyhraza sa vtedy ked su ludia v koncoch!!!!! Skodi nepomaha!!! Chvalabohu sice mna ojradol ... Ale ja som vdaka panu bohu jeden z tych stastlivcov v nestasti, ktori mu nic nepodpisali ;) a ani nikdy nepodpisu ;) !!!!! Mam dokazy mam jeho vlastne priznanie vo vytlacenej forme kde sa mi priznava, ked sa ma snazil presvedcit aby som mu podpisal tu jeho fake-ovu zmluvu vystavenu na jeho matku !!! Pretoze som neprisiel ... Tak sa zlostil a cestil ale ja nuesom totalne ...... !!!!!! Zrazu ked nieco cjxel bol ku mne dobry zrazu... Hlupacik si myslel ze mu skocim na lep .... A ked som vtedy neprisiel... Vyhrazao sa mi ze on ma temnu moc a neviem co este ake to nieje podstatne !!!

Jozko teraz dobre citaj ;) aby si vydel ze tu sms od teba mam skutocbe vytlacenu pretoze z nej to pisem ;)

"Ak hned teraz nepridete, alebo mi hned teraz nezavolate !!! Tak zabudnite nato ze existuje nejaky Bukai a aj na cely uver"!!!! Toto je jeho vlastnorucne prizbanie ;)

Ludia ja mam nati aby som ho dostal... Ja mam siku obrovsku silu a verim si!!! Ja ho dostanem ;)

Chyba mi uz iba jediba vec ak mi niekto viete pomoct... Dajte mi nejaky kontakt na cloveka ktory sa s nim niekedy sudil.... Potreboval by som jeho rodne cislo... Dojazov man dost.... ;) tak by som Vas chcel velmi pek e poprosit ak mate niekto tieto udaje alebo poznate takehoto cloveka kontaktujte ma .... 0904 845 723

Vopred Vam vsetkym dakujem ;)

A pan Bujai sa zahrava so silamy ktore nepozna a zato ho stihne velky trest ;) ludia nebojte sa toho sarlatana ;) to on potrebuje totizto.... "Vaš strach" ;)
Oliwa
02.11.15,12:12
...man dost... ;):D
lujza.j
02.11.15,12:14
..este odolavam:D
Oliwa
02.11.15,12:18
Lui, chceš vyveštiť? :D Daj ruku... ;)
lujza.j
02.11.15,12:25
Ja odolavam...precitanie posledneho prispefku:D.....jaáj vestenie....taky osial v mojom okoli bol pred 15rokmi....ja som odolala....ale okoliu pekne z toho hrabalo:D
Oliwa
02.11.15,12:40
Ja som prebehla len ten posledný... a práve preto "man dost"... :o