latufka
11.11.14,11:40
Ahojte vedel by mi prosím niekto poradiť...Existuje krém, ktorý sa používa na trening fitness, do posilky alebo iné....ten krém spôsobuje pálenie a teda spaľovanie tukov....viem, že ten krém intenzívne páli a hlavne sa používa na brucho ( teda zas nie do extremu :))ďakujem
buchač
11.11.14,10:47
Na brucho je najlepší sex....
Teda nie že nejaký extrém, také tri čísla denne postačia..;) :D :D :D

Aj spáliš kalórie, aj dobre Ti bude...;)
zlatica76
11.11.14,11:02
no neviem, nie som doktor ani nič podobné - ale tukové bunky sú ukryté (hlboko) pod kožou. To chcem vidieť tú "kyselinu", ktorá prenikne bez poškodenia kože a potom spáli tukové bunky? Kam sa podeje ten zvyšok? ako to telo odplaví? To, že to páli na koži, znamená len to, že to koži škodí :) :)

Ďalší oblb na vyťahovanie peňazí.
(môj názor - neverím takýmto zázračným mastičkám)
arizona
11.11.14,11:31
to naozaj veris tomu, ze sa natries nejakou mastickou a tuk z tela zmizne? to je asi podobny odzub,ako masticka na narast prs .-)
lujza.j
11.11.14,11:36
Mozno tu niekto streli nejaku reklamu:D...naco mast staci natriet cili paprikou:---ved nic ine v masti ani nebude....vyrobim aj doma...na bolave klby
kopretinka
11.11.14,11:37
:D
ak potrebuješ,aby ťa štípalo brucho,natri si ho čili papričkami
misoft
11.11.14,11:42
Tak, tak. Kúp si mastičku... zmizne... ale z tvojho pudiláru....
zlatica76
11.11.14,12:55
a môže tie chilli papričky aj jesť - obsahujú kapsaicín a ten je vraj dobrý na spaľovanie tukov. :) :) A bude ho štípať zvonku znútra, to tie tukové bunky musia vzdať :)
jslancik
11.11.14,13:04
krém, ktorý spôsobuje pálenie, slúži na prekrvenie svalov či ako masážny krém. Pálivé krémy sú s pridaním kapsaicínu. Ten je sám osebe spaľovač tukov, ale nie cez kožu.
Mimochodom, nečakaj zázraky od spaľovačov tukov. Keby to bolo také jednoduché, chodili by sme všetci vyrysovaní ako Arnold.