Braňo
27.04.06,11:15
http://search.hankooki.com/times/times_view.php?term=hyundai++&path=hankooki3/times/lpage/nation/200604/kt2006042716195111950.htm&media=kt

Kto vie anglicky - prečítajte si tento článok. Šéf Hyundai Kia je zatknutý za podplácanie. Podplácal politikov - použil na to "fond" firmy. Pozrite si tie čísla !
Simonab
27.04.06,09:22
http://search.hankooki.com/times/times_view.php?term=hyundai++&path=hankooki3/times/lpage/nation/200604/kt2006042716195111950.htm&media=kt

Kto vie anglicky - prečítajte si tento článok. Šéf Hyundai Kia je zatknutý za podplácanie. Podplácal politikov - použil na to "fond" firmy. Pozrite si tie čísla !

Fíha! Ja som našla aj toto pre takých ako ja čo nevieme dobre po Anglicky.:D
http://dnes.atlas.sk/ekonomika/22825/sefa-autokoncernu-hyundai-vypocuvali-pre-obvinenia-z-podplacania
Braňo
27.04.06,09:43
žiadne komentáre?
dana9
27.04.06,10:18
žiadne komentáre?

ÁÁÁÁCH, to je hrozné!!! To fakt existujú ľudia (firmy), ktorí podplácajú!?! :eek: :eek:


Dobrý komentár? ;) :D

dana:)
Simonab
27.04.06,10:19
ÁÁÁÁCH, to je hrozné!!! To fakt existujú ľudia (firmy), ktorí podplácajú!?! :eek: :eek:


Dobrý komentár? ;) :D

dana:)

Danka super:D . U nás na Slovensku predsa také niečo neexistuje.;)
jana32
27.04.06,10:40
Danka super:D . U nás na Slovensku predsa také niečo neexistuje.;)

A ak existuje tak sa to končí tým, že sa dôkazy stratili, prípadne sa stratili aj svedkovia, alebo ešte lepší je prípad keď je nakoniec obvinený svedok - narážam na prípad advokátky, ktorá si dovolila udať kolegu z podlácania a nakoniec obvinili ju!:eek:
dana9
27.04.06,10:57
A ak existuje tak sa to končí tým, že sa dôkazy stratili, prípadne sa stratili aj svedkovia, alebo ešte lepší je prípad keď je nakoniec obvinený svedok - narážam na prípad advokátky, ktorá si dovolila udať kolegu z podlácania a nakoniec obvinili ju!:eek:

To bol úplný vrchol, a ešte ten prístup vedenia advokátskej komory, skoro som omdlela, :eek: :eek: , že v podobných prípadoch má advokát svoje podozrenie roztýliť rozhovorom s tým, kto mu ponúka úplatok :eek: :mee:

Hrozné!

dana
Braňo
27.04.06,11:03
Viete, nechcem tú rozpútavať nejakú politickú diskusiu, len nie som si istý, či štátna pomoc vo výške 10 mld. SKK je v správnych rukách. ak ste si všimli, na úplatky bolo použitých 106 miliónov amerických dolárov.
dana9
27.04.06,11:06
len nie som si istý, či štátna pomoc vo výške 10 mld. SKK je v správnych rukách.

Tak to bolo otázne od začiatku, keby to bolo naozaj také výhodné pre SR, tak by nebol problém zo zverejnením všetkých zmlúv a podkladov, veď tie by len výhodnosť investície preukazovali.

dana
zuzkakom
27.04.06,12:37
To, ze u nas su take ciernoty som vedela ale myslela som si, ze ti korejci si take veci len tak nedovolia, ale ako vidim ani tam nie je vsetko ciste. Alebo ze by sa zaspinili u nas...
ALDA
27.04.06,12:46
To, ze u nas su take ciernoty som vedela ale myslela som si, ze ti korejci si take veci len tak nedovolia, ale ako vidim ani tam nie je vsetko ciste. Alebo ze by sa zaspinili u nas...

U nás..to snáď nie..u nás je všetko OK:eek:
účtovník 007
27.04.06,12:46
A si predstavte, že na západe majú "úplatky" -všimné daňovo uznané. To museli byť HV.:eek: Minule som čítala, že pre zosúladenie účtovných a iných postupov budú prip.položkou aj tam. Hihihi. To my na Slovensku....
Zmluvy boli asi preto také tajné, lebo boli maximálne výhodné.

Inak Braňo, Ty máš niečo spoločné s KIA? :eek: Pletie ma ten podpis
東電工スロバキア :eek: :eek:
ALDA
27.04.06,12:50
A si predstavte, že na západe majú "úplatky" -všimné daňovo uznané. To museli byť HV.:eek: Minule som čítala, že pre zosúladenie účtovných a iných postupov budú prip.položkou aj tam. Hihihi. To my na Slovensku....
Zmluvy boli asi preto také tajné, lebo boli maximálne výhodné.

Inak Braňo, Ty máš niečo spoločné s KIA? :eek: Pletie ma ten podpis
東電工スロバキア :eek: :eek:

Pridal sa, aby sa aj jemu niečo ušlo:p..Braňo nie je už neskoro?:confused:
Braňo
27.04.06,12:52
niečo spoločné máme. :) :) :) ale nie som zamestnaný v KII.
účtovník 007
27.04.06,12:54
Braňo prezraď, koľko z tých 10 mld. sa Ti ušlo?:D A dal si niečo aj Poraďákom???;)
jana32
28.04.06,06:36
Ó, tu sa nikede rozdávali nejaké prachy? A čo ste ma nevolali?
Lídia
28.04.06,08:32
Takže 60 % darom pre charitu to chcú zakryť