ghoststalker
12.11.14,08:41
dobry den
objednal som depilator ako darcek, rozbalil, zistil som ze tam nie je elektricky adapter, tak som tovar zabalil naspat a poslal do eshopu s tym ze chcem vratit peniaze. tovar nebol nikdy pouzity. adapter tam nemal byt, objednal som nespravny typ tovaru.

z eshopu mi odpisali>
Z hygienických dôvodov, tovar nemôžme prebrať späť a vrátiť peniaze. Preto zamietame vrátenie tohoto tovaru.

v obchodnych podmienkach je napisane>
d) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.





nemyslim si ze tovar bol uzavrety v ochrannom obale (bol to obycajny sacok) , ma eshop pravo odmietnut mi vratit peniaze ? dakujem
taiko
12.11.14,07:45
obrat sa na SOI, alebo ich poziadaj nech Ti poslu aj adapter.

Okrem toho taketo veci sa neposielaju len tak v sacku. Moja skusenost je, ze taketo tovary sa posielaju v tvrdenych plastovych obaloch, ktore trba rozrezat, ci rozstrihnut.

Nie je mozne, ze Ti poslali uz raz vrateny tovar, ku ktoremu niekto zabudol vratit adapter a oni to nepreverili?
ghoststalker
12.11.14,07:49
pardon, zle som sa vyjadril. k tomu tovaru nemal byt adapter = objednal som nespravny tovar. potom som zistil ze iny typ obsahuje adapter, tak som ten prvy vratil naspat a poziadal o vratenie penazi.
taiko
12.11.14,07:50
aha tak to je potom trosku ine, ale aj tak by to malo byt v nejakom tvrdenom obale a nie sacku, pretoze ako Ty ako kupec vies, ze to nebolo pouzite, ked to Tebe prislo v sacku?
Obratil by som sa na SOI