dubienok
12.11.14,15:14
Ake mate skusenosti s vybavovanim reklamacii? Ja som sla reklamovat cizmy na druhy den po kupe, drahe kozene Lasocki, odtrhol sa zips a kompletne obili opatky, podotykam po jednom (!!!) noseni. Nevzali reklamaciu, zavinenie na mojej strane. Tak k 80 euram mozem pridat dalsie za opravu u obuvara. Do CCC nikdy viac! Velky vyber, relativne nizke ceny, kvalita horsia ako na Mileticke. Fraska.
Tweety
12.11.14,14:38
Len by som bola zvedavá ako si to dokázala obiť hneď v jeden deň. To si lozila po skalách, či ich obúchavala o stenu? ALebo len chceš poškodiť predajcu?
tom_i
12.11.14,14:43
My sme s reklamáciou nemali problém, tenisky boli po 1 mesiaci zo spodku deravé, bez problémov sme ich vymenili za tie iste po 3 týždňoch sa aj tie prederavili. Navrhli nám výmenu alebo vrátenie peňazí - zobrali sme si peniaze lebo už sme také radšej nechceli.
misoft
12.11.14,15:23
Ake mate skusenosti s vybavovanim reklamacii? Ja som sla reklamovat cizmy na druhy den po kupe, drahe kozene Lasocki, odtrhol sa zips a kompletne obili opatky, podotykam po jednom (!!!) noseni. Nevzali reklamaciu, zavinenie na mojej strane. Tak k 80 euram mozem pridat dalsie za opravu u obuvara. Do CCC nikdy viac! Velky vyber, relativne nizke ceny, kvalita horsia ako na Mileticke. Fraska.
Chyba na chybe. Obchod (najmä po takej krátkej dobe) NESMIE odmietnúť reklamáciu bez odborného posudku. A okrem toho - pokiaľ sa stane niečo také (odtrhnutie zdrhovadla) - do +6 mesiacov od kúpy = výrobná chyba a v tom prípade MUSÍ obchod prijať reklamáciu.
Zákon 2502007 §18 http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-ochrane-spotrebitela/
Alexi300
13.11.14,05:59
nedávaj to opraviť. Pošli topánky znalcovi, ktorý Ti vypracuje posudok, ktorý Ti následne bude musieť predajňa preplatiť a musia Ti vrátiť aj peniaze za topánky.
rennka
13.11.14,08:32
Čo najskôr sa informuj sa na SOI, oni Ti poradia, príp prípad prešetria
cinky16
13.11.14,11:39
presne s tymi opatkami sa stalo aj mne, cizmy obute 2-krat a opatky odpadli....kvalita nula bodov...