manča
12.11.14,18:42
Soc. poisťovňa mi oznámila, že študent pracujúci na DoBPŠ, ktorý si u nás uplatnil výnimku, to urobil ešte skôr ako u nás aj u iného zamestnávateľa. Mal takto súbežne dve dohody o BPŠ a zároveň si u každého uplatnil výnimku. U prvého zamestnávateľa však v skutočnosti pracoval iba od februára do marca 2014, ale dohoda mu pokračovala ďalej, aj keď v ďalších mesiacoch nepracoval, pretože mu nebola vyplatená celá sľúbená mzda. U nás mal dohodu o BPŠ od júna do augusta 2014, kde skutočne pracoval a keďže si uplatnil výnimku, tak sme mu ju dali. To znamená, že v období od júna do augusta mal súbežne dve dohody o BPŠ a dve uplatnené výnimky. U prvého zamestnávateľa v tomto súbežnom období však zarobil 0 EUR, ale výnimku tam mal. U nás si za dané obdobie zarobil približne 400 EUR a taktiež mal výnimku. Porušil tento študent zákon, aj keď v skutočnosti bola výnimka uplatnená iba raz a to zo 400 EUR? Aké sankcie mu hrozia? Alebo porušil zákon niektorý so zamestnávateľov?
KEJKA
12.11.14,18:07
Zamestnávateľ je krytý, ak má od študenta podpísané čestné vyhlásenie.
Študent bude musieť tieto príjmy vysporiadať bud v DPFO A, alebo požiada niektorého zam-eľa o RZD.
Myslím, že ide hlavne o toto a SP možno dá echo na DU, to neviem.
Z pozície zam-eľa by som neriešila nič, akurát by som sa s dotyčným študentom porozprávala.
ivka70
12.11.14,18:29
Ak študent podpísal vyhlásenie u 2 zamestnávateľov, porušil zakon on. SP vyzve druhého zamestnavatela na doplatenie odvodov z príjmu študenta. Tie si následne musi zamestnavatel uplatnit u študenta, ktorý mu nedodržaním zákona spôsobil škodu. Celu zodpovednosť ale nesie študent a tento nárok je aj právne vymahatelny. Zamestnavatel ma lenrobotu navyše s opravou výkazov a platbami.
ivka70
12.11.14,18:30
DP na vysporiadanie stačiť nebude, kedže za neho bude musieť zamestnavatel doplatiť odvody. Uz tu je príspevok od mzdárky, ktorá výzvu od SP na doplatenie a opravu výkazov dostala.
KEJKA
12.11.14,19:10
súhlasím, ale určite by som čakala na výzvu od SP.
Riešením by mohlo byť aj to, že prvý zamestnávateľ neukončil dohodu a urobí tak spätne - veď príjem nevyplácal.
Papierniková
12.11.14,20:45
podľa vlastnej skúsenosti SP vymáha poistné od zamestnávateľa, ktorý prihlásil študenta ako druhý, neskúma, či bolo na výnimku niečo uplatnené alebo nie ... čo bol náš prípad ... museli sme opravovať výkazy, doodvádzať poistné a zaplatiť penále z omeškania ... aj keď zamestnávateľ nič neporušil, je povinný doplatiť .... vzniknutú škodu môže vymáhať od študenta
manča
13.11.14,06:32
Ďakujem za odpoveď. Chcela by som sa informovať o akú výšku penále z omeškania ide? Vymáhali ste Vy osobne škodu od študenta? Príde mi to nefér voči študentovi, ak zamestnávateľ, u ktorého už dlhšie obdobie nepracoval, ho mal aj naďalej prihláseného ako dohodára s uplatnením výnimky.
Papierniková
13.11.14,07:21
od študenta sme nič nevymáhali, odvody sme zaplatili aj za neho aj za zamestnávateľa, výška penále bola počítaná ako v klasickom prípade omeškania platby podľa počtu dní omeškania - našťastie v prípade študentských zárobkov sa nejedná o vysoké sumy ... v našom prípade sme dokonca zistili, že zamestnávateľ, ktorý ako prvý zamestnal spomínaného študenta na výnimku ho v konečnom dôsledku reálne nezamestnal, neuzatvoril s ním žiadnu dohodu, nakoľko nemal požadovaný vek, avšak aj napriek tomu ho prihlásil a vyplatil na neho určitú sumu .... už to rieši SP .... od študentov viem, že niektoré firmy platia študentovi 5€ za fotokópiu občianskeho preukazu a potom si na nich uplatňujú výnimky bez toho, aby o tom študenti vedeli ...
manča
16.11.14,14:25
Ďakujem ešte raz za odpoveď a keďže Vás môj problém zaujal, tak Vás chcem informovať o ďalších zistených skutočnosti. Spomínaný dohodár mi po dohovore priniesol dohodu, ktorú uzatvoril s prvým zamestnávateľom. Zistila som, že mal dohodu o pracovnej činnosti a nie dohodu o brig. práci študenta. Teda u prvého zamestnávateľa podal čestné prehlásenie k DoPČ, čo nie je možné v súlade so zákonom a oni ho prihlásili ako DoBPŠ s uplatnením výnimky. Je toto vôbec možné, že si niekto dovolí takú nehoráznosť? Myslím, že to riadne prepískli. Už je o tom inforomovaná SP a budú to riešiť s prvým zamestnávateľom.