Simkasimka
13.11.14,08:24
Dnes som bola na zákrok, pri ktorom mi museli nadrezať uzdičku aby mi ešte viac nesťahovala dasno. Mám aj sťeh, ktorý mi treba o tyždeň vybrať. Uzdička je skrátená, sama by sa mala zahojiť. Mam si dávať studené obklady a ak treba tak aj tabletku od bolesti. Usta mám ešte stale umrtvené a už to bolí.....

Má niektos niečim takým skúsenosti ??? Budem mať nejaké komplikácie ???

Dakujem
ivka70
13.11.14,07:31
Nebudeš mat komplikácie, rany v ústach sa hoja rýchlo. Kedže ti to strihali a šili, bolesť je pochopiteľná. Ak dodržia pokyny, co nemáš jesť chvíľu, tak o pár dni nebudeš vedieť, ze ti nieco robili.
Simkasimka
13.11.14,07:54
To dúfam, usta si mám vyplachovať Corsodilom, ale zdá sa mi príliš silný,neviem akú inú ústnu vodu by som si mala kúpiť... ako dlho budem mať usta strpnute, už su to dve hodiny a stale ich mam necitlive...
ivka70
13.11.14,08:20
Corsondyl je vemi dobry ciastocne posobi antibioticky, ziadna ustna voda ho nenahradi, ten 2% roztok silny nie je, ten silnejsi treba riedit podla navodu.
Ak je este stale na pocit silny, tak ho zo zaciatku zriet 1:1 s vodou.
A strpnutie - na to reaguje kazdy inak, zalezi od sily anestezy ale aj reakcie organizmu. 2 hodiny su v pohode.
rennka
13.11.14,08:34
Nemala by si mať žiadne komplikácie. Dcére to robili keď mala 6 rokov a zvládla to bez problemov
Simkasimka
13.11.14,18:38
Šak toto, že mne to robili dosť neskoro, neviem prečo si to nikto doteraz nevšimol, viem, že aj ja som to mala skôr riešiť, ale keby som nebola išla k inej zubárke, tak ani neviem že na vine je nejaka uzdička....
Simkasimka
18.11.14,08:58
A je chyba ak som nevyplachovala ústa ustnou vodou, ale len bylinami ??? Vo štvrtok mi majú vyberať stehy a ešte stále to nemám zahojené.... svrbí ma to, čiže sa mi to asi hojí...