drobnička
13.11.14,14:36
Prosím pekne o radu, čo urobiť, aby sa obsah mojej poštovej schránky nezobrazoval inému členovi rodiny, ktorý si sadne k tomu istému PC a ktorý klikne na stránke www.google.sk na ikonku G-mail. . Dá sa tam nejako odhlásiť? Zatiaľ som nič nenašla.
mondes
13.11.14,13:40
Vpravo hore je taká modrá ikonka, klikneš na ňu a zobrazí sa ti ponuka na odhlásenie. :-)
ivka70
13.11.14,13:40
Samozrejme, ze sa da, vpravo hore si tukni na svoju fotku, ak ju mas nastavenu , alebo na modry obrazocek namiesto fotky alebo na mail a otvori sa ti aj moznost odhlasit sa.
misoft
13.11.14,13:51
Veď sa v G-mailu odhlás klasicky - vpravo hore je obrázok prihláseného (alebo defaultný obrázok) - klikni naň a je tam Odhlásiť. Ak sa prihlasuješ z prehliadača a ten ťa vyzve k zapamätaniu hesla - zamietni. Tiež je dole Neodhlasovať - nechaj čisté. Automaticky sa odhlásením z Gmailu odhlásia i všetky aktivity spojené s týmto účtom.
drobnička
13.11.14,17:15
Ďakujem pekne za príspevky, zabudla som poznamenať, že môj OP je v angličtine a tú veľmi neovládam, ale už je to v poriadku s tým odhlásením. Prajem všetkým pekný večer.