sov
13.11.14,20:25
pracujem ako obchodny zastupca - v zmluve mám uvedené ako náplň prace - najmä vyhľadávanie nových a starostlivosť o už existujúcich zákazníkov, administratívne práce.
Po nástupe do práce som žiadneho existujúceho zákazníka nedostal, teda všetko len o vyhľadaní si nových. V 7 mesiaci tohoto roku mi bolo ustne povedane, že mám málo telefónov, nedostala som nic pisomne a naprava nastala. No bohužiaľ aj keď som si toho nebola vedoma v oktobri som mala len cca 200 telefónov , ale obrat sme mali za cele obdobie firmy najvyšší a z dôvodu, že som málo volala tak sa zamestnavatel rozhodol , ze chce so mnou ukončiť prac. pomer. Môžem požiadať o radu - čo v takomto prípade môžem ako zamestnanec?
ivka70
13.11.14,20:21
Nemôžeš v podstate robiť nič. Pracuješ asi menej ako rok, takze aj prípadná vypoved kvôli zrušeniu pracovného miesta by bola s jednomesacnou výpovednou dobou a bez odstupného.

Z mojej skúsenosti: je to štandardný osud obchodníkov. Je veľmi malé percento tých, ktorí sa v jednej firme udržia dlhšie ako rok.
Zvyčajne sa "dohodnú" so zamestnávateľom na ukončení PP dohodou.
mona091
13.11.14,20:42
- co bude mat obchodnik z toho, ze podpise ukoncenie PP dohodou? (prax je, ze dohody su v tychto poziciach bez odstupneho)
- co bude mat obchodnik z toho, ak dostane vypoved podla ZP zakonom presne uvedene dovody na vypoved? (ziska aspon dalsie dve vyplaty (podla dlzky vypovednej lehoty) a cas
ivka70
13.11.14,20:52
Nebude mat z toho nič, len odíde bez zbytočných komplikácií. Pri týchto pozíciách sa dôvod da nájsť, napr. Ta nízka snaživosti ako piše sov... A s tým sa v tejto brandži zle hľadá ďalšie miesto. Slovensko je primalé na to, aby so obchodník mohol dovoliť zlu povesť.
Byt obchodníkom, to chce silný žalúdok.
sov
13.11.14,21:04
Dakujem za radu,skor by som si vybrala vypoved a cas ako dohodu, dohodnut sa da len s niekym kto sa vie dohodnut a najma chce. Tu to chcenie nevidim,uz to spravili aj cloveku predo mnou a tiez takym sposobom. Ci mi pokazia meno? Nemyslim na to si siahnut urcite nedam a to v zoadnom pripade. Ako mi bolo povedane na podporu - to das- a ja to dam, musim :-(
jelalim
13.11.14,21:15
Ak dostane vypoved z dovodu nizkej snazivosti, aky je rozdiel pri hladani noveho miesta medzi vypovedou a ukoncenim dohodou?
Podla mna ziaden, nech mu daju vypoved, moze si zatial hladat nove miesto.
mona091
13.11.14,21:32
vypoved z dovodu nizkej snazivosti mu dat nemozu, taky pojem v zakonnych dovodoch na vypoved nepoznam, no mozu si najst dovod na vypoved, nie je to nic tazke, mne osobne by nezalezalo na ich posudku, mnohokrat pri zlych odchodoch aj tak tie posudky su zle, a novy zamestnavatel, ak ma zdravy usudok, spolieha sa na suhrn informacii, nie len na nazor byvaleho zamestnavatela, takze ja by som urcite uprednostnila vypovednu lehotu = ziskanie casu + ziskanie vyplaty