badpeto
14.11.14,21:03
Dobrý deň chcel by som poprosiť o radu, môže mi zamestnávateľ nariadiť nástup na pracovisko mimo zmluvne určené pracovné miesto? Zamestnávateľ pritom trvá na tom, že sa musím dostaviť na miesto v čase obvyklom pre nástup na mojom obvyklom pracovnom mieste?
príklad: zmluvné miesto Prešov, Konvalikova 12, pružná pracovná doba 6-18 s povinnou pracovnou dobou 8-13. Pri pracovných cestách pevná pracovná doba 6-14. Mám podpísaný súhlas s vysielaním na pracovné cesty.

1) Môže zamestnávateľ požadovať aby so nastúpil na pracovnú cestu do Senca s tým, že musím byť na prevádzke v Senci o 6:00 odpracoval tam celú pracovnú smenu do 14:00 a potom sa vrátil späť do Prešova bez akej koľvek kompenzácie času na ceste?

ak áno ako sa potom posudzuje odpočinok nakoľko to môže byť aj viac dní po sebe a cesta predstavuje v niektorých prípadoch aj viac ako 4 hodiny.

2) Môže mi nariadiť nástup na pracovnú cestu z môjho obvyklého pracoviska mimo pracovný čas - v nočných hodinách ako sa potom tento čas započíta ak je pracovná doba pri pracovnej ceste automaticky mení na pevnú?

3) Môže mi takto presúvať miesta výkonu práce v rámci prevádzok po celej SR mimo miesta ktoré mám uvedené v pracovnej zmluve a trvať na dennom nástupe na čas taký istý ako pri mieste v zmluve ( podotýkam že sa jedná o denný návrat do miesta môjho trvalého bydliska, ktoré je totožné z miestom výkonu práce uvedenom v mojej pracovnej zmluve) ?
Eva Dendisová
17.11.14,15:51
Nemám právnicke vzdelanie, takže len názor:

1. Ak sú v pracovnej zmluve bližšie špecifikované pracovné cesty a je tam, ako uvádzate ,,Pri pracovných cestách pevná pracovná doba 6-14´´, tak zamestnávateľ Vám nemôže nariadiť,aby ste bol na pracovisku o 6,00hod., pretože čas na pracovnej ceste sa počíta od nástupu zamestnanca na cestu.(zak.2002/283 §2)
Bohužiaľ čas na ceste, ak nespadá do pracovného času zamestnanca, sa neberie ako výkon práce, takže hodiny nie sú preplatené, iba cestovné náhrady.
Ak sú pracovné cesty časté, malo sa to brať ako druh práce a vtedy by boli aj hodiny na ceste brané ako výkon práce.
2.Bez súhlasu nemôže, keďže máte v zmluve niečo iné.

Ak chcete odmietnuť pracovné cesty môžete použiť Zákonník práce §47
3) Zamestnávateľ nesmie posudzovať ako nesplnenie povinnosti, ak zamestnanec odmietne vykonať prácu alebo splniť pokyn, ktoré
b) bezprostredne a vážne ohrozujú život alebo zdravie zamestnanca alebo iných osôb.
zlatica76
17.11.14,16:41
Dám aj svoj názor, pretože Eva D. nemá vo všetkom pravdu:

1. zamestnávateľ to môže požadovať - t.j. aby si bol v Senci o 6.00, odpracoval celú pracovnú zmenu. Ak častá zmena pracoviska nevyplýva z pracovnej náplne (čo pravdepodobne nie), tak je to na dohode. Nanešťastie, nikde som sa nestretla s tým, že po pracovnej ceste musí byť umožnený odpočinok 8 hodín (napr. stalo sa mi, že som prišla zo služobky o 1.00 hod po polnoci, a ráno som viac-menej nastúpila normálne do práce - trochu neskôr). V tomto prípade by som sa chlapsky porozprávala s nadriadeným. Napr. aj o tom, že ak máš byť o 6.00 v senci, tak pôjdeš o deň skôr a vyspíš sa v hoteli.

2. nástup na pracovnú cestu môže byť nariadený aj mimo pracovný čas - stáva sa mi, že na SC nastupujem o 17.00 hod kvôli letu, ktorý mám neskoro večer a končí sa podobne v noci. Za takéto hodiny ti potom prislúchajú diéty. Čo sa týka pracovného času, ak si v jednom dni na SC (bez ohľadu na počet hodín strávených cestovaním) tak sa to považuje za odrobený čas, a to aj v prípade, ak cesta trvá 9 hodín a výkon práce len napr. 2 hod. Nemôže od teba zamestnávateľ žiadať "nadpracovanie" zvyšných 6 hodín.

3. miesto výkonu práce máš jedno - uvedené na pracovnej zmluve. Môže ťa vysielať na služobné cesty (podpísal si to v pracovnej zmluve). Môže ťa presúvať po prevádzkach v rámci celej SR, ak to vyžaduje povaha tvojej práce a jeho požiadavky.

Z celého tohto mi vychádza - musíš veľa cestovať a nepáči sa ti to. Tu to vidím len na rozumný rozhovor s nadriadeným a stanoviť si nejaké "pravidlá hry". Ak je rozumný, musí mu byť jasné, že ak si nevyspatý, tak aj tvoj výkon bude nižší.
terezamaria
17.11.14,16:44
Pokiaľ Ty nedáš písomný súhlas so zmenou miesta výkonu práce, tak zamestnávateľ bez Tvojho podpisu nemôže túto zmenu uskutočniť. Máš predsa pracovnú zmluvu, kde máš uvedený pracovný čas a taktiež miesto výkonu práce.
Eva Dendisová
17.11.14,18:47
Ak sú v pracovnej zmluve konkretne uvedené podmienky pracovnej cesty a badpeto ma urceny pracovny cas na pracovných cestách od 6-14, tak sa postupuje podla pracovnej zmluvy a vyslania v iný čas, je len s jeho súhlasom.
ivka70
17.11.14,19:06
To nie je pravda, pracovná cesta a vyslanie na ňu sa riadi podľa potreby. Nikde nie je definovane, ze by muselo byt iba v rámci prác.casu nepleť tu zadávateľa takýmito nepodloženými názormi.
Eva Dendisová
17.11.14,19:26
badpeto to má definované v pracovnej zmluve. Asi by ste si mali lepšie prečítať zadanie otázky.
zlatica76
17.11.14,19:34
ten čas 6-14 beriem len ako informáciu pre mzdárku, ako mu má zapísať dochádzku. Nemá to nič spoločné s tým, kedy má nastúpiť na služobnú cestu.
Platí to, čo napísala Ivka70 - pracovná cesta riadi podľa potreby. Fakt sa musí porozprávať so šéfom, aby si dohodli vhodnejšie podmienky, a napr. mal aj čas sa poriadne vyspať. Je to aj v záujme zamestnávateľa, lebo ak napr. sám šoféruje, môže zamestnávateľ čoskoro riešiť jeho nehodu. Šoférovať unavený nie je žiadna výhra.