sona555
17.11.14,15:20
prosim o radu...z ciech nam dosla fa za tovar, bez dph...ale vo fa je za postovne a balne dph 21%...je ta fa vystavena spravne? ak ano ako to zauctovat? myslim to postovne a balne s dph..jasne mi je ze tovar treba samozdanit ale neviem ako s tym postovnym a balnym...dakujem
Mishok
18.11.14,09:50
Myslím ze mali fakturovat aj postovne bez DPH

z ceskeho zákona o DPH:

§ 36 Základ daně
(1) Základem daně je vše, co jako úplatu obdržel nebo má obdržet plátce za uskutečněné zdanitelné plnění, včetně částky na úhradu spotřební daně od osoby, pro kterou je zdanitelné plnění uskutečněno, nebo od třetí osoby, bez daně za toto zdanitelné plnění.

(4)Za vedlejší výdaje se považují zejména náklady na balení, přepravu, pojištění a provize.
sona555
18.11.14,09:59
Dakujem...tiez sa mi to nezdalo :-) ze to je spravna ta Fa