Zublenka86
17.11.14,17:41
CHcem Vás poprosiť o radu....už mesiac ma pobolieva pod pravým rebrom, nie je to silná bolesť ale cítim to...Bola som na SONO, tam mi nezistili nič, vraj mám všetko v poriadku..Bojím sa či nemám niečo vážnejšie..Videl by doktor na sone že či mám rakovinu??Ďakujem ...
ivka70
17.11.14,16:59
Anika61
17.11.14,17:06
Lekar Ti povie,ze je vsetko v poriadku a Ty myslis na rakovinu...netreba si namyslat vsetko len to najhorsie...moze to byt len podrazdeny zlcnik napr.
Estetic
18.11.14,05:46
Najčastejšie žlčník a najlepší spôsob riešenia je dieta.Netreba sa hned báť rakoviny,častejšie je to schuti zjedený rezeň,ako táto ťažká choroba.Tým nechcem zľahčovať samozrejme,lekár určite urobil vyšetrenia ktoré potreboval.
buchač
18.11.14,05:57
Zublenka86
CHcem Vás poprosiť o radu....už mesiac ma pobolieva pod pravým rebrom, nie je to silná bolesť ale cítim to.
Bola som na SONO, tam mi nezistili nič, vraj mám všetko v poriadku
...
Videl by doktor na sone že či mám rakovinu??
Na podráždenie to veľmi nevidím...mesiac je trochu dlhá doba na pernamentnú bolesť.
Aj keď je všetko v poriadku, to neznamená, že všetko je v poriadku.
Žlčník, pečeň a pankreas sú spojené nádoby a problém môže byť kľudne aj niekde inde...aj pečeň je pod pravým rebrom.
-------------------------------------------------
SONO ukáže veľa, no to neznamená, že všetko ukáže.
Ericka12
18.11.14,06:54
mna tam pobolievalo z chrbtice a krizov skoncila som v nemocnici na infuzkach :(
mozes to mat z niecoho malinkeho no moze to byt aj vaznejsie
evuš
18.11.14,06:58
Urobil Ti dr. i iné vyšetrenia ?? Krv, pečeňové testy ??...nemysli hneď na najhoršie ale zisti, čo tú bolesť spôsobuje .... pečeň, pankreas, žlčník....
Jarka 1
18.11.14,07:17
Vysleduj si, či to pobolievanie nezačne vždy po nejakom jedle. Normálne si pár dní píš čo si zjedla a možno zistíš príčinu. Nemusí to byť vždy len rezeň, ale niekomu môže škodiť hoci aj reďkovka.
Spomeň si, či si v poslednej dobe toho jedného mesiaca nezmenila niečo napr. nezačala cvičiť, nemala nejakú väčšiu zaberačku niekde pri upratovaní, sťahovaní, alebo si niekde neprechladla. Možno beháš častejšie na WC, aj to môže napovedať prechladnutiu a s tým súvis s chrbticou. Pritom môžeš mať pocit, že kríže, alebo chrbtica ťa vôbec nebolia.
Začni piť čaj na pečeň, alebo obličky, ak sama zistíš príčinu. Ak nič nezistíš, tak hajde k lekárovi a nedaj sa odbiť, že veď na sono nič nebolo. Mesiac pretrvávajúci problém musí mať príčinu a on je na to, aby ju zistil.
Zublenka86
18.11.14,16:07
Ďakujem vám !! Dnes moja doktorka skonštatovala, že nakoľko mám skoliozu a nakoľko mám krvný obraz aj sono v poriadku, tak to môže byť jedine od chrbtice, takže si mám dať analgetiká a cvičiť...tak neviem...:-(
Ericka12
25.11.14,08:22
mne cvicenie pomohlo su aj specialne cvicenia na chrbticu skus ich najst a cvic mozno ti to pomoze ako mne