Duffs
17.11.14,23:11
Potrebujem poradiť. Dva roky po mature a som vo svojom prvom zamestnaní. Som zamestnaný v štátnej nemocnici ako technik vo viac-zmenovej prevádzke ( denky, nočné 12hodky - vždy slúžia dvaja od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00) V súčastnosti mam taký problém, že je nás v prevádzke toľko veľa, že za mesiac nestíhame naplniť pracovný fond. Ku príkladu keď mam odrobiť 172,5 hodín čo je 15 šichiet (a to každý je nás 9), zamestnávateľ nieje schopný vytvoriť taký pracovný rozvrh aby zme všetci spravili 15 šichiet a tak odrobím povedzme 13 šichiet(149,5hodín) za mesiac a hodiny ktoré neodrobím mi doplnia z dovolenky bez môjho súhlasu alebo nejakej konzultácií. ( Je to sproste spravené a chlapi čo sú tam dlho to dáko neriešia a sú radi, že majú robotu ). Kde sa môžem obrátiť aby mi bol vytvorený taký pracovný rozvrh aby každý odrobil toľko čo má beztoho aby mu na to míňali dovolenku?
Katy a R
17.11.14,23:52
najskôr sa treba hádam obrátiť na svojho šéfa, resp jeho šéfa :) ak nepochodíš u zamestnávateľa - môžeš aj na IP.
Ale keďže píšeš, že je vás tam veľa - tak čo myslíš, ako to bude zamestnávateľ riešiť ak bude musieť? Takže si treba dať aj otázku, že kto doplatí na prípadné znižovanie stavu zamestnancov... ?
Tí chlapi, čo sú tam dlho, asi veľmi dobre vedia, prečo to neriešia ...
ivka70
18.11.14,07:41
Kazdopadne plati, ze dovolenku (celu) planuje zamestnavatel.
Musi pri tom dodrzat v zasade 2 pravidla:
- planovat dovolenku tak, aby aspon jedna jej cast v roku bola v kuse 14 dni (aj s volnymi dnami a vikendami)
- oznamit cerpanie dovolenky zamestnancovi aspon 14 dni vopred
Ak zamestnavatel dodrzi tieto podmienky, moze do planu zmien naplanovat aj cerpanie dovolenky a neporusi ziadny zakon.

A dalsia vec: pri nerovnomerne rozlozenom prac.case staci,ked je dodrzany plan zmien/hodin priemerne za 4 mesiace, nemusi byt dodrzany kazdy jeden mesiac.

Ak tieto podmienky nedodrzi, mozete sa ozvat a ziadat vysvetlenie aj dodrziavanie Zakonnika prace. ak nepomoze, mozete sa obratit na Inspektorat prace.