zuzuli6
18.11.14,08:49
Viem, ze sa táto téma rozoberá casto, a aj ked znie otázka vzdy rovnako, podmienky nie su rovnaké a preto som sa rozhodla zalozit tému aj ja. Moj problem spociva v tom, ze mi medzi 2 tehotenstvami skoncila pracovná zmluva na dobu urcitu, ale personalistka ma zabudla odhlásit zo soc. poist. a zistilo sa to iba pred nástupom na druhu rod. dovolenku. Zhodli sme sa na tom, ze moj vztah k firme zostáva aj nadalej, cize prac. pomer nebude rozviazany a pred ukoncenim RD uvidime ako dalej, ak budem potrebovat prácu, este sa mi to moze zist. - povedala personalistka.
Teraz som pred terminom ukoncenia RD a rada by som vedela ci mám nárok na odstupné, kedze na mojej pozicie prauje uz od mojho odchodu na MD jedna pani, ktorá nebola prijatá na zastupovanie pocas materskej (kedze moje zmluva koncila), bola preradená z inej kancelárie na moje miesto, kt. je ˝vyssie˝ ako mala pred tym ona. Ako by som mala postupovat, akou zmluvou ist do firmy?
Ja jej prácu odobrat nechcem ale ani iné miesto.... vlastne radsej odtial odidem ako pracovat inde vo firme.
Za rady a odpovede vopred dakujem,
Z.
Tweety
18.11.14,07:55
Nárok na odstupné bude závisieť od toho, akým spôsobom skončí PP. Ak dáš výpoveď, nebude, alebo skončíš Dohodou bez dôvodu. Nárok vznikne len pri skončení PP Dohodou z Organiz, dôvodov alebo výpoveďou podľa §63 od zamestnáv.
zuzuli6
18.11.14,08:04
Tak ak napr. moje pracovné miesto obsadila iná, kt. nezastupuje pocas MD, a ja im poviem ze chcem nastupit na tu poziciu kt. som mala pred nástupom na MD a povedia ze to nie je mozné, iba ak nastupim do práce na inu poziciu, tak mám nárok? Mám ist do firmy uz s návrhom zmluvy podla par. 63?
Mila123
18.11.14,08:10
o akej vysokej sume odstupného sa jedná????
pretože ukončiť PPV po MD podľa ô s ZP, s jedným dňom čerpania D,je niekedy výhodnejšie ako žiadať odstupné......
ibaže by si nenastupovala na UPSVaR, v tom prípade na odstupnom trvaj
zuzuli6
18.11.14,08:16
Mám zivnost, na upsvar by som nenastupovala. Na md som 5,5 r. mysls, ze by sa mi oplatilo viacej vypytat si v eurách dovolenky?
veronikasad
18.11.14,08:19
Dovolenka sa v eurách nepýta, ak ti vznikol nárok počas druhej MD, zamestnávatel je povinný ti ju pri skončení prac.pomeru preplatiť. Ale v prípade evidencie na UP - ako píše Mila123, čo ale nie je tvoj prípad - dá sa navýšiť vymeriavací základ pre výpočet dávky v nezamestnanosti čerpaním 1-2 dní dovolenky pred skončením prac.pomeru.
Mila123
18.11.14,08:21
ukonč, resp. preruš živnosť , je to možné?
zuzuli6
18.11.14,08:24
RD sm mala spolu 5,5r. kedze som otehotnela a rodila este pocas 1. rd. - to znamená ze aj dovolenky sa rátaju dokopy pocas 1-2 RD?
zuzuli6
18.11.14,08:25
Zivnost mám druhy mesiac .... /
Mila123
18.11.14,08:25
áno, D po MD nesmie prepadnúť.....
odpovedaj na položené otázky, inak sa ti nedá odpovedať správne, rýchlo, efektívne, ....
zuzuli6
18.11.14,08:30
Zivnost sa nedá zrusit, kedze akurát vybavujem povolenie na prevádzku na mestskom urade. DOvolenky sa ako vypocitavaju v takomto pripade?
Dakujem za odpovede :) ste velmi milé, ze mi radíte, a prepácte za stil pisania ale musela som sa velmi ponáhlat, cakali na mna..... este raz dakujem :)
zuzuli6
18.11.14,08:58
od 25.08.2008 som zacala PN,medzi tym mi 1. MD zacala 13.02.2009, 2. MD zacala 10.10.2011 a RD konci 29.11.2014