randy
27.04.06,17:08
prosím o radu... čo mám urobiť, ak dvom zamestnancom v minulom roku nebol priznaný daňový bonus (PN)... kedy sa žiada dodatočne???? prosím poraďte mi, lebo tí "páni" ma ukrižujú... :mee: :p
Denda
27.04.06,15:10
prosím o radu... čo mám urobiť, ak dvom zamestnancom v minulom roku nebol priznaný daňový bonus (PN)... kedy sa žiada dodatočne???? prosím poraďte mi, lebo tí "páni" ma ukrižujú... :mee: :p
No jedine cez ročné zúčtovanie alebo daňové priznanie za rok 2005.:)
randy
27.04.06,15:18
no účtovníčka, čo mi pomáha (ja som absolventskej praxi) mi tvrdila, že to pôjde pri 1. Q hlásení... takže nie?????
Denda
27.04.06,15:31
no účtovníčka, čo mi pomáha (ja som absolventskej praxi) mi tvrdila, že to pôjde pri 1. Q hlásení... takže nie?????
Tak ako?
Bol priznaný dodatočne formou ročného zúčtovania dane? Ak áno, tak im mal byť vyplatený najneskôr vo výplate za mesiac 03/2006. Takto vyplatený daňový bonus sa Vám premietne v prehľade za 1.Q.2006, kde si ho odpočítate od daňovej povinnosti.
randy
27.04.06,16:00
ako? jednoducho.... ked som sa jej pýtala koncom decembra, čo s tým, povedala, že to dáme do ročného zúčtovania dane... potom, že tam nie, že to pôjde na samostatnú žiadosť a nakoniec že to mám dať do štvrť ročného hlásenia.... a teraz šla mimo slovenska... a ja som ostala pako.... :(
Denda
27.04.06,16:03
ako? jednoducho.... ked som sa jej pýtala koncom decembra, čo s tým, povedala, že to dáme do ročného zúčtovania dane... potom, že tam nie, že to pôjde na samostatnú žiadosť a nakoniec že to mám dať do štvrť ročného hlásenia.... a teraz šla mimo slovenska... a ja som ostala pako.... :(.
Bol vyplatený zamestnancom?