ziluska
18.11.14,10:59
Chcela by som 2-3 krat do roka napr. na detských akciách maľovať na tvár .. potrebujem si k tomu zakladať živnosť a prihlasiť reg. pokladňu? Príjem z toho by bol mozno max.150 eur za rok.. Dakujem za odpoved.
ariadna22
04.12.14,18:24
§ 8 zákona o dani z príjmov