tatranska
18.11.14,13:08
Mám 11 ročného syna ktorého stále vidím zadychčaneho.
Myslím, ze niečo robi s tím co má dole!
bodliak
18.11.14,12:17
Tukabel, tukabel ?
evuš
18.11.14,12:20
11 ročný syn môže masturbovať....mama nech radšej študuje gramatiku.....;):rolleyes:

Ale aby to neznelo až tak blbo odo mňa, neprináleží mi ani súdiť ani posudzovať ;) , tak dodávam :
- syn je vo veku, keď "deti " skúšajú s masturbáciou...treba si spolu sadnúť a porozprávať sa o tom...
jslancik
18.11.14,12:35
hm... no, vek na to má. Deti s tým začínajú už v ďaleko nižšom veku.
Otázka ale je, z čoho je zadychčaný. Nemyslím si, že by taká činnosť mala takého chlapca "zadýchať" na dobu, aby si to všimli rodičia. Ak áno, tak to svedčí o väčšom probléme. Nemá náhodou nadváhu? nezadýcha sa aj pri chôdzi po schodoch? Je zvyknutý na pohyb? Skôr to treba riešiť, ako to, na čo si sa pýtala.
Každopádne, asi aj pre teba by bolo lepšie, keby si o tom nevedela - teda aby to robil tak, aby si na to neprišla. Totiž zabrániť mu nezabrániš. Hormóny sú hormóny. Ak si myslíš, že je to zlé, tak mu to razantne vysvetli a budeš mať snáď pokoj.

k otázke, či je to zdravé - troška zle položená otázka. K zdraviu to nijakou zásadnou mierou neprispieva (na problémy s prostatou má ešte čas). Na otázku, či je to nezdravé, sa tiež nedá odpovedať kladne. Možno to má vplyv na psychiku - chlapec sa bude viac uťahovať do súkromia a bude si budovať nesprávne návyky voči svojej budúcej partnerke. Uťahovanie sa ale v súčasnej dobe "nie je" problém - deti sú furt sami napr. pred počítačom a nevyhľadávajú spoločnosť.
trisestri
18.11.14,12:53
a preco by nemohol?-/ak treba diskretnost,ved aj v tomto veku je to prirodzene/
buchač
18.11.14,13:07
Vyhľadaj si na nete meno dr. Jankovičová @ Dankovičová.
Veľmi zodpovedne zodpovedajú na daný " problém "...;) :D
buchač
18.11.14,14:10
tatranska


.....a Ty si na tom ako ?
Používaš vibrátor alebo palculienku ???
Ak hej, tak potom aj vieš, či je Ti dobre alebo nie....;) :D
Anika61
18.11.14,16:11
Je to normalny prirodzeny jav u dospievajuceho chlapca,netreba z toho robit''vedu'' a hlavne ho za to karhat a uz vobec nie vysmievat....neviem aky vztah mas s chlapcom ,ale ja som si so svojim sadla a v tomto veku som mu vsetko vysvetlila....tak isto aj dcere...potom aj v dospelosti sa s doverou opytali cokolvek....lepsie ked sa moze dieta opytat rodica,ako ked ho kamarati krmia nezmyslami...
alaya1
18.11.14,17:30
uplne presne a spravne, len tu debatu by som odporucala absolvovat s otcom, ak nejaky je.
alaya1
18.11.14,17:31
,niekedy by ste si mali do prsta kusnut, kym nieco vypotite.
buchač
18.11.14,17:34
tatranska
Mám 11 ročného syna ktorého STÁLE vidím ZADYCHČANÉHO .
========================================

Kusol som si.........;) :D :D :D :D :D
jelalim
18.11.14,17:34
uplne normalne. sam som priblizne v tomto veku s tymto zacinal . Nemyslim, ze mi to nejako "uskodilo". Otazka je, preco je zadychcany? To ze po tom ostane zadychcany, je minimalne zvlastne.
alaya1
18.11.14,17:37
myslim si, ze tento "ukon" vo veku 11 rokov je len spoznavanie svojho tela a jeho "zakuti", nema to ziaden vplyv na dalsi sexualny zivot cloveka.