mony h.
18.11.14,16:52
wabi
18.11.14,18:41
A čo je to za rasu. Najlepšie niekam kde je veľa ľudí a hodíte ich niekomu do náručia a on sa ich už nebude schopný vzdať a nalepia sa na neho a tak mu zostanú...
Alebo najbližší výkend je v Nitre medzinárodná výstava zvierat a v nedeľu navyše burza zvierat, tak tam by mohla byť celkom slušná šanca...
Ako sú staré tie šteniatka?
alaya1
18.11.14,19:46
napisat oznam na www.stranky, kde sa inzeruje darovanie ci predaj zvierat, pripadne, medzi znamymi, pribuznymi.
mony h.
18.11.14,20:17
uz som daval inzercie vsade mozne,len poroblem je v tom ze su to krizenci teda doslo k nehode kedze mame sucku bernskeho salasnickeho psa a spraovala sa s krizencom ked ju strazil nas znamy,a v dnesnej dobe je problem s krizencami,darovat ich niekomu.maju 5,5 tyzdna ale uz sami papaju...
wabi
19.11.14,05:14
Ako vypadal otec? Bol aspoň podobnej veľkosti ako matka? Vypadal ako kríženec nemeckého ovčiaka alebo špica alebo pinča? Dlhí či krátka srsť a čo farba?
Odkiaľ ste? Z BA?
mony h.
19.11.14,10:39
nie som z KE,krizenes bol podobny aj velkostou aj sfarbenim ako sucka.srst maju kratsiu.sfarbenie trikoloru ako bernsky salasnicky pes. ak mi napisete mail viem poslat aj foto
korela
19.11.14,10:59
Fotky ste mohli priložiť aj sem. Koľko máte šteniatok? Netreba sa obávať, že ich nebude nikto chcieť vďaka tomu, že sú krížené. Niekedy sa vydaria krásni psíci z nich. A osobne si stále myslím, že sú zdravšie ako s PP. Nám sa stalo to isté, skokan preskočil do koterca pre vlčiaka pôvodne, vrch sme nemali prekrytý. S tým sme vôbec nerátali. Nevieme, kto bol u nás na návšteve, ale šteniatka teda vyšli!
Najviac sme sa obávali, že jedno neumiestnime, pretože ono nemalo nohy, ale doslova chodúle. Neúmerne vysoké k telu. A to odišlo ako prvé. Recesistka ho darovala babke do krásneho slovenského mesta. Priložte fotky.
(Ak príde láska, ani ľudia necúvnu pred zväzkom s človekom inej rasy. Ťažšie to znášajú potomkovia, aj to iba kvôli svojmu možno neprajnému okoliu a stupňu jeho IQ. Podľa toho, kde žijú. A u psov sú to už iba obyčajné predsudky.)
mony h.
19.11.14,11:09
mame este 4 steniatka, teda povodne ich bolo 6,jedno mame slubene a jedno si uz vzala jedna rodinka.dakujem za vas komentar konecne nieco povzbudive pretoze zo zaciatku sa ludia ozyvali no teraz to nejak slabne a bojim sa ze nam steniatka ostanu a to ti nebudeme moct dovolit.Mali sme uz aj cistokrvne a to minuly rok a o ne sa sli ludia potrhat len s krizencami niesu stotozneny,presne ako ste pisali.Skusam to roznymi cestami pretoze nesuhlasim s tzv.rychlym procesom s novonarodenými steniatkami,ktory maju niektori ludia vo zvyku
mareko
19.11.14,12:37
Ponúkni na facebooku, tam sa o ne noví majitelia pobijú. Sú rozkošné :)
mony h.
19.11.14,15:10
facebook bol hned prvy kde som to zavesila,no ako hovorim na zaciatku sa ozyvali a teraz uz pomenej..preto skusam rozhodit siete aj inam
korela
19.11.14,15:30
Sú veľmi pekné, vizážou ako čistokrvné, ako jeden, žiadna zmeska. Nič im nechýba, iba láskavý majiteľ. Nepoznám to plemeno osobne, ale vidím, že je to väčší pes, veď ako inak, na salaš.
arizona
19.11.14,16:34
Steniatka su peknucke,inzeruj,urcite sa najdu zaujemcovia. Ale...pises, ze maju 5 a pol tyzdna. Su este velmi malicke,mas este cas ich odtrhnut od matky.Aj ked papaju uz same,je dolezite pre ich dalsi vyvoj,ab y boli pri matke a surodencoch aspon do 10 tyzdnov. Od matky sa vela naucia,este aj materinske mliecko potrebuju,aj so surodencami sa formou hry mnohemu naucia.
taiko
19.11.14,16:34
uz som prilepil na FB
mony h.
19.11.14,18:15
dakujem krasne za pomoc velmi si to vazim :)
mony h.
19.11.14,18:18
ano ale presne preto som to dala na inzerciu,pretoze viem ze v priebehu jedneho tyzdna sa vsetky nerozdaju ale ze to bude trvat..ano pri mamke este su,len sa bojime ze nam vyrastu a to si zial nemozme dovolit aby sme si ich nechali.
alaya1
19.11.14,18:29
Na vystave v Nitre je predaj steniatok PRISNE zakazany, nakolko je to vystava pod FCI. A to neverim, ze tieto maju PP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kvaka
19.11.14,19:25
zadávateľ píše, že darovať: mony h. (Včera 22:17) uz som daval inzercie vsade mozne,len poroblem je v tom ze su to krizenci teda doslo k nehode kedze mame sucku bernskeho salasnickeho psa a spraovala sa s krizencom ked ju strazil nas znamy,a v dnesnej dobe je problem s krizencami,darovat ich niekomu.maju 5,5 tyzdna ale uz sami papaju..
alaya1
19.11.14,19:59
nepisem zadavatelovi, ale pod prispevok wabi!.
kopretinka
19.11.14,21:08
len dúfam,že keď sú zadarmo,tak ich nedáte nejakým počerným záujemcom......do klobásy..... :(
taiko
20.11.14,05:23
mozno by som nejaky email vytvoril, aby Ta pripadni zaujemcovia napr.aj z FB mohli kontaktovat. Nie kazdy je zaregistrovany na poreade.sk
mony h.
20.11.14,08:11
to som ani nemala v plane kedze som z KE..
wabi
21.11.14,04:29
Veď ale jedná sa nie o výstavu psov, ale o výstavu zvierat všeobecne, myslím že tam psi ani nie sú vôbec vystavovaný, nie že by neboli zvieratá ale majú svoje vlastné výstavy, pretože ich je viac než ostatných zvierat dokopy a predaj pred areálom výstavy je pomerne bežný. Pred asi 25 rokmi som sám takto predal niekoľko šteniatok, takže radím len čo mám odskúšané... Nuž a na burze zvierat v nedeľu to fakt nikto nekontroluje...
pmajap
21.11.14,06:00
Sused chová papagáje, predáva na hurze, psikov je tam menej , asi raz za mesiac vyvážajú papagáje do Spanielska a tento pán vykupuje aj psíkov, miešancov, je o nich záujem hlavne v Nemecku. Skús sa opýtať na burze chovateľov.
alaya1
21.11.14,08:00
v Nitre je najblizsi vikend medzinarodna vystava psov, kde je prisny zakaz predaja steniat, a ak to niekto porusuje a predava psov na parkovisku, je to obycajny smejd a mnozitel a od takeho cloveka by ludia mali utekat a nie kupovat psov po parkoviskach
http://www.duonitradog.sk/
mony h.
21.11.14,13:41
jasne ja som to zavesila aj na inzercie aj na fb,bazosi bazari atd atd. a je tam aj moje tel.cislo a email takze kontakty na mna urcite maju :)
kopretinka
21.11.14,13:53
kriste pane,do výkupu??? :eek:
pmajap
21.11.14,14:12
kopretinka, čo to znamená výkup?
kopretinka
21.11.14,14:39
alaya1
22.11.14,16:43
panecku, videla si majka, ako sa zaobchadza s takymito psami pri transporte?
korela
22.11.14,20:42
Ja by som ich darovala iba osobne do rúk prevereného človeka.Koľkí psy končia cestou obchodníkov na nelegálnych psích zápasoch. Snáď nikto si to nechce ani predstaviť, nieto vidieť. A tie zápasy fungujú aj u nás. Takže, veľká opatrnosť.
Inak ja som správu dostatočne rozšírila, ešte nikto sa vám neprihlásil?