gabrlatko
27.04.06,21:04
Chcela by som Vás poprosiť o radu ako postupovať v tomto prípade,kde vlastne mám 2 problémy:

1. manžel ukončil ku dňu 21.03.2006 PP dohodou so zamestnávateľom, dodnes mu ale nebola vyplatená mzda za odpracované dni 03/2006. V inom príspevku som sa dočítala, že by mohol napísať
a) podnet na Inšpektorát práce - odtiaľ by mohol bývalý zamestnávateľ zrejme dostať pokutu, ale vyplatí aj mzdu, ktorú dlží môjmu manželovi, keď na neho dá udanie???
b) využiť ustanovenie § 214 TZ a najať si právnika, aby mu to vymáhal??? Len tu si myslím, že poplatky za advokáta by možno boli vyššie ako očakávaný nedoplatok. Vysvetľujem si to zle?

2. manžel utrpel dňa 30.09.2004 pracovný úraz,z ktorého sa liečil dlhodobo (ukončená PN až k 30.01.2006) a naviac sa stal invalidným a uznaným ZŤP.
Ak ukončil ku dňu 30.01.2006 PP dohodou má bývalý zamestnávateľ povinnosť pri ukončení PP vyplatiť okrem mzdy aj nevyčerpanú dovolenku za alikvótnu časť r. 2006 a za celý r. 2005, počas ktorého bol manžel vlastne celý rok na PN? Viem, že by mal odpracovať aspoň 22 pracovných dní na priznanie dovolenky, ale niekde som sa dočítala, že to neplatí v prípade pracovného úrazu. Na preplatenie akého počtu dní nevyčerpanej dovolenky má podľa Vás môj manžel zákonný nárok (normálne má nárok na 25 dní dovolenky ročne)???

Vopred ďakujem za info a prajem pekný zvyšok dňa
Bambi23
28.04.06,07:16
My sme mali podobny pripad, len s tym, ze sme zamestnancovi vyplatili vsetko "nacas" ... Ja by som odporucala dohodnut sa so zamestnavatelov nejako rozumne, bez sudov a vyhrazani. Ak je to samozrejme mozne, ale skusit to je asi to najrozumnejsie.
Co sa tyka dovolenky, ma narok na preplatenie za rok 2005 v plnom rozsahu a za rok 2006 je to alikvotna ciastka, ked dobre pocitam, tak mal narok na 25 dni co predstavuje za odpracovany mesiac januar narok na 2 dni.
My sme preplacali zamestnancovi dovolenku v poslednej vyplate.