marosh1
18.11.14,22:54
Dobry den. Potreboval by som poradit ohladne poistneho plnenia z PZP a cenovej ponuky na odpredaj vozidla. Jedna sa o totalnu skodu. V oznameni o poistnom plneni mi bola zaslana aj ponukova karta s cenovou ponukou na odpredaj auta kde bol kotakt na kupujuceho ktory urobil najvysiu ponuku a tato suma mi bola potom odratana z pois. plnenia ako hodnota zvyskov vraku. Kontaktoval som kupujuceho z ponukovej karty ale ten to natahuje uz treti tyzden a nejako sa k tej kupe nema chcel by som vediet ci je ta ponuka od neho zavazna lebo na karte je napisane ze ponuka je platna do 6.11.2014 kontaktoval som kupujuceho 29.10.2014 najprv mi povedali ze pridu pre auto za tyzden ked som volal po tyzdni tak ze chodia pre viac aut naraz ze az na dalsi tyzden ze mi zavolaju ale uz sa neozvali. Teraz neviem co mam robit bol lebonechcem aby mi vrak ostal doma.
preboha
26.11.14,18:35
ponuková karta nie je záväzná. Poisťovňa ju použije iba na jeden účel, aby preukázala akú predajnú hodnotu má vrak. Nemusíte sa držať ponuky. Na Vašom mieste by som si obstaral podklady, ktorými preukážete, že príslušný záujemca ani po opakovanej výzve neprišiel vrak kúpiť za deklarovanú sumu - napr. mailová komunikácia. Potom by som vrak inzeroval v bežných autoserveroch, a predal najlepšj ponuke. Ak predáte za nižšiu cenu, treba žiadať doplatiť rozdiel. budete v práve. Bližšie info cez SS