JanaJam
19.11.14,11:23
Môžem ostatným dodatkom k pracovnej zmluve nahradiť pôvodnú pracovnú zmluvu, ktorá bola priebežne upravovaná a dopĺňaná ďalšími dodatkami? Mám v evidencii pracovníkov, s ktorými sme uzatvárali pracovné zmluvy ešte podľa Zákonníka práce, ktorý platil do 31.3.2002. Je čoraz ťažšie orientovať sa v nich pri zapracovávaní ďalších zmien. Išlo by vlastne o také "Úplné znenie platnej pracovnej zmluvy". Ak je to možné, ako formulovať text v Dodatku?
Tweety
19.11.14,10:36
Kvôli legislatíve nemusíš upravovať PZ. Dodatkom sa upravuje len dohodnutý obsah PZ, teda najmä pracovný úväzok, doba trvania PZ....
JanaJam
19.11.14,11:37
Veď to! Nemusím, ale chcela by som. Chcela by som u všetkých pracovníkov zjednotiť znenie pracovnej zmluvy bez ohľadu na to, podľa ktorého zákona bola uzatvorená, a to tak, aby to aj právne obstálo.
Tweety
19.11.14,11:38
veď aj teraz to právne obstojí
Magma
25.04.15,12:45
My sme vo firme dali zamestnancom nové pracovné zmluvy, kde už boli zapracované všetky doterajšie dodatky práve preto, že to u "začínalo byť neprehľadné tak veľa ich bolo". a do novej PZ sme dali bod: Táto pracovná zmluva v plnej miere nahrádza pôvodnú pracovnú zmluvu zo dňa...vrátane jej dodatkov... a mám to prekonzultované s inšpektorátom práce, že je to takto v poriadku.